Логіка є одним із базових процесів, який необхідний для нормального розвитку школяра та для його соціальної взаємодії. Логіка вчить аналізувати, розмірковувати, розвиває просторове мислення, вчить знаходити причинно-наслідкові зв'язки, закономірності, робити висновки. Школярі вчаться порівнювати, групувати за загальною ознакою, знаходити зайве, вибудовувати стратегію, навіть грамотно формулювати свої висловлювання тощо. Користь від логіки для всебічного розвитку мозку школяра неможливо переоцінити. Застосовуючи логіку, дитина зможе розкрити у собі колосальні можливості мислення.

Розглянемо ситуацію, коли школяреві потрібно знайти помилку у судженні. Дехто вважає, що для цього можна використовувати лише здоровий глузд. Але часто буває так, що недостатньо тільки знайти помилку, потрібно ще й зуміти пояснити, у чому вона полягає. Тут на допомогу і приходить логіка.

Для того, щоб опанувати шкільний курс з логіки, потрібно придбати високоякісну друковану продукцію з теоретичними матеріалами та практикумом. Також «прокачувати» логіку можна і поза школою. Для молодших школярів прекрасним опрацюванням логічного мислення стануть загадки. Наприклад: «Весь час у роті, а проковтнути неможливо?» (Язик), «Чорний, а не ворон, рогатий, а не бик, з крилами, а не птах?» (Жук), «Все життя ходять в обгін, а обігнати один одного не можуть?» (Ноги), «На що схожа половина яблука?» (На другу половину). Такі загадки порадують дитину і навчать логічно думати. Також можна пограти у гру, де дорослий називає слово, а школяр повинен сказати, до якої групи воно належить. Наприклад, яблуко – це фрукт, зима – пора року, велосипед-транспортний засіб для пересування. Можна придумати гру від зворотного, назвати кілька слів, серед яких одне слово буде зайвим. Наприклад - гарбуз, картопля, виноград, огірок (виноград). Також можна пограти у детективів. Діти обов'язково оцінять такий підхід. Наприклад, на снігу дорослі помічають сліди. Школяр має подумати та відповісти, кому вони належать. Ще, наприклад, дорослий зауважує, що незнайома людина кудись поспішає. Розглядаємо людину, що біжить, і пропонуємо школяру подумати, куди ця людина може поспішати. Наприклад, у незнайомця за плечима ранець, отже, логічно припустити, що він поспішає до школи, а поспішає - означає, що спізнюється. Також чудова гра на логіку – подумати та відповісти, чи правильне судження. Наприклад, прийшовши до зоопарку зупиняємося біля клітки з кенгуру і кажемо, що ця тварина має рекорд зі стрибків у довжину – за один стрибок кенгуру долає до 10 м. Дитина має відповісти чи правда це і пояснити, чому вона так думає.

Видавництво «Ранок» пропонує посібник для веселих та корисних канікул. Посібник відповідає вимогам оновленої навчальної Програми. Містить загадки, веселі віршики, ігри, жарти, шаради, лабіринти. Це прекрасна книжечка для того, щоб дитина весело і правильно провела вільний час. Захоплюючі завдання допоможуть у ненав'язливій манері повторити той матеріал, який дитина вивчила у школі. Даний посібник є приємним та легким способом долучити школяра до знань та розвинути його творчі здібності. На сторінках можна знайти подібні завдання: «Знайка прочитав товсту та розумну книжку за 4 години. За скільки днів зможе прочитати цю книгу Незнайко, якщо він читає у 8 разів повільніше і не більше, ніж півгодини кожен день?» Далі наведено місце для вирішення та місце для відповіді.

Чому ми?

Наша команда намагається підбирати друковану літературу для того, щоб покупці могли отримати продукцію з найвищою якістю друку, правильно підібрану до вікових норм. Ми співпрацюємо з різними службами доставки. Оформивши замовлення, можна обрати найзручнішу для покупця.