Серія книг Машини-помічники

Машини-помічники. Жовтогарячий сміттєвоз

34.90 грн.

Книга-активіті з наліпками для дошкільників. Головний герой книги — сміттєвоз. Він розповість малюкові про свою роботу і про сортування сміття. Цікаві завдання допоможуть дитині засвоїти інформацію.

Машини-помічники. Бетонозмішувач

34.90 грн.

Книга з завданнями та наліпками про машину-помічника - бетонозмішувач. Дитина дізнається, що відбувається на будівельному майданчику та які машини ще задіяні у ції роботі.

Машини-помічники. Поліційний автомобіль

34.90 грн.

Книга з завданнями та наліпками про машину-помічника - поліцейську автівку. Дитина дізнається про роботу поліції й про те, у яких випадках потрібно звертатися за допомогою до поліційних.

Машини-помічники. Пожежна машина

34.90 грн.

Книга-активіті з наліпками для дошкільників. Головний герой книги — пожежна машина. Вона розповість малюкові про роботу пожежної служби и про правила безпеки. Цікаві завдання допоможуть дитині засвоїти інформацію....

Машины-помощники. Пожарная машина

34.90 грн.

Книга-активити с наклейками для дошкольников. Главный герой книги - пожарная машина. Она расскажет малышу о работе пожарной службы и о правилах безопасности. Интересные задания помогут ребенку усвоить информацию....

Машины-помощники. Бетономешалка

34.90 грн.

Книга с заданиями и наклейками о машине-помощнике - бетоносмесителе. Ребенок узнает, что происходит на строительной площадке и какие машины еще задействованы в этой работе.

Машины-помощники. Оранжевый мусоровоз

34.90 грн.

Книга-активити с наклейками для дошкольников. Главный герой книги - мусоровоз. Он расскажет малышу о своей работе и о сортировке мусора. Интересные задания помогут ребенку усвоить информацию.

Машины-помощники. Полицейский автомобиль

34.90 грн.

Книга с заданиями и наклейками о машине-помощнике - полицейском автомобиле. Ребенок узнает о работе полиции и о том, в каких случаях нужно обращаться за помощью к полицейским.