2018-12-11

Топ новорічних книг. Вибір zlatka.com.ua

До Нового року залишилось трохи більше 2х тижнів, тож треба поспішати з вибором подарунків. Сьогодні ми хочемо розповісти про чудові новорічні історії, прочитавши які, ваш дім буде сповнений святкових див та новорічного настрою.

День народження ялинки
Чи знаєте ви хто такі Туконі? Туконі — це чарівні мешканці лісу, котрих вигадала та намалювала львівська художниця Оксана Була. Вони живуть у лісі та оберігають його. А у книжці «День народження ялинки» вони будуть відзначати день народження. Казкова історія обов’язково сподобається малим та дорослим читачам.

Чарівний Новий рік Софійки та Пітера
Софія, її брат Пітер і кішка Тутті чекають не дочекаються Нового року. Вони вже прикрасили ялинку, розвісили блискучу мішуру і приготували мамі з татом подарунки. Де ж Дідусь Мороз? Зануртесь у святкову атмосферу разом з цією книжечкою та знайдіть разом з малюком всі подарунки, що заховались за чарівними віконечками.

Крамничка тітоньки Мальви
Маленький хлопчик Тишко та його вірний песик Кучугрко рятують Різдво від підступного пана Крука та господина Мряка! У світлу пору різдвяних див вони хочуть запанувати у світі та забрати Різдво! А чи вдасться Тишку врятувати солодкі смаколики із чарівного фургончика доброї тітоньки Мальви дізнаєтесь у кінці книги.

Різдво у лісіРіздвяна казка відомого шведського письменника Ульфа Старка з дивовижними ілюстраціями Ева Еріксона. Головний герой — гном Буркотун, який втратив шапку і рукавиці і не хотів святкувати Різдво. Та попри свій нестерпний характер Буркотун робить багато добрих справ. Він рятує джмеля, який може замерзнути, дає прихисток кроленятам, що загубились у завірюху. Прочитайте цю неймовірну історію і дізнайтесь чим закіньчиться свято Різдва у лісі.Різдвяна історія. Хлопчик на ім'я РіздвоРіздвяна історія від автора світових бестселерів Мета Гейґа. Його хіт «Як зупинити час» чекає на екранізацію із найкращим Шерлоком Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі. Ідея книги “Хлопчик на ім’я Різдво” з’явилася після того, як син запитав його, яким був Санта-Клаус у хлопчачому віці. Повірте у дива разом з пригодами хлопчика на ім’я Різдво та дівчинкою, яка врятувала свято!

Поспішайте придбати ці та інші новорічні книжки!
← назад к списку статей