2017-10-25

Чотири яскраві енциклопедії маленьким Чомучкам

Поява цілої серії дитячих енциклопедій ми дуже-дуже чекали і не помилилися в своїх припущеннях! Видавництво «Ранок» знову і знову радує нас своїм чудовим підходом до дитячої поліграфії. Над книгами «Моя перша мальована енциклопедія» працювала ціла команда фахівців. Чотири книги з цієї серії з нетерпінням чекають на своїх читачів. Знайомтеся, перед вами «Відкриття», «Тварини», «Техніка», «Ферма», випущені українською мовою.

«Моя перша мальована енциклопедія. Відкриття »

Маленька людина щодня робить стільки відкриттів і дуже важливих справ, що нам (дорослим) доводиться тільки здогадуватися. Перший похід в дитячий садочок, вилазка з мамою до великого супермаркету та зоопарку - все потрібно осмислити та запам'ятати. Це можна зробити за допомогою енциклопедії «Відкриття». 


Крім того, дуже важливо знати дещо про своїх предків. Кілька ілюстрованих розворотів розкажуть про цікаві історичні артефакти, динозаврів і лицарські фортеці. Малюк дізнається про те, що таке вокзал, аеропорт, пожежна частина, побуває на великому будівництві і з задоволенням буде розглядати детальні ілюстрації поліцейської дільниці або ферми.

«Моя перша мальована енциклопедія. Тварини »

Ця книжка познайомить дитину з різними тваринами, які живуть на землі, у воді і в повітрі. Енциклопедія має цілий розворот з картинками про те, як розмовляють тварини і птахи, чим вони харчуються і на яку літеру починається їх назва. Малюк буде в захваті від величезної кількості малюнків та інтерактивних завдань. 


Художник Енн Еберт зобразила приголомшливий підводний світ! А які дивовижні таємниці ховаються в лугових травах, адже там живуть не тільки комахи, а й рептилії, дрібні гризуни і птахи. Ця книга буде корисна маленьким Чомучкам і відповість на всі їхні запитання про чудовий тваринний світ.

«Моя перша мальована енциклопедія. Техніка»

Техніка буває різна - будівельні машини, міський транспорт, повітряний, водний, наземний транспорт, спеціальний транспорт і багато таких корисних машин, про які хотіла б дізнатися кожна дитина. Наочні ілюстрації покажуть малюкам, де у екскаватора ківш і гусениці, як йде будівництво хмарочоса, де ночує і відпочиває транспорт та багато таких дрібниць, про які знають тільки дорослі. На деяких розворотах діти побачать, як виглядають великі магістралі міста з висоти пташиного польоту. Алфавіт з назв машин допоможе дитині вивчити літери, запам'ятати марки машин і весело провести дозвілля. А через деякий час ви побачите, на скільки ваша дитина в темі, і як вона вправно розбирається в багатьох питаннях про техніку.

«Моя перша мальована енциклопедія. Ферма»

Ця книжка розповість діткам про те, що таке ферма і які взагалі вони бувають. Кожна сторінка - це привід познайомитися і розглянути, як ведеться сільське господарство: де живуть домашні тварини, що вони їдять, де ростуть овочі та фрукти, яка техніка використовується для допомоги в сільському господарстві, як проводять ярмарки осіннього і літнього врожаю тощо. 


В основі книги - ілюстрації на кожному розвороті і захоплюючий опис теми.


Таку серію приємно не тільки розглядати та читати, а й отримати в подарунок чи подарувати комусь на День народження або Новий рік. Хлопчики та дівчатка, а також їхні батьки, тримайтеся! Книги із серії «Моя перша Мальована енциклопедія» - Must Have для всіх чомучок від 3 до 6 років. Не дайте книжкам занудьгувати на складі!


Огляд підготувала Світлана Колмик
← назад к списку статей