Серия книг Картонка - підказка

Картонка - підказка. Абетка. Укр. Мова 1- 2 клас

4.50 грн.

Картонка-підказка містить: українську абетку, голосні та приголосні звуки, умовні позначення звуків, правила поділу на склади.. Вона стане незамінним помічником для учнів 1-2 класів під час уроків та вдома.

Картонка - підказка. Англ. мова 1 клас

4.50 грн.

Картонка-підказка містить: основні правила, визначення та схеми з англійської мови. Вона стане незамінним помічником для учнів 1-2 класів під час уроків та вдома.

Картонка-підказка. Русский язык. Правила

7.50 грн.

Картонка-підказка містить: основні правила, визначення та схеми з російської мови. Вона стане незамінним помічником для учнів 5-11 класів під час уроків та вдома.

Картонна підказка. Німецька мова 1 клас

5.00 грн.

Картонка-підказка містить: основні правила, визначення та схеми з німецької мови. Вона стане незамінним помічником для учнів 1-2 класів під час уроків та вдома.

Картонка-підказка. Математика

4.50 грн.

Уведомить о наличии

Картонка-підказка містить: приклади, визначення та схеми з математики. Вона стане незамінним помічником для учнів 1-2 класів під час уроків та вдома.

Картонка - підказка. Таблиця Менделеева

4.50 грн.

Уведомить о наличии

Періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва, Ряд відносної електронегативності елементів за Полінгом, Ряд активності кислот, Розчинність кислот, основ і солей у воді, Основні константи.

Картонка - підказка. Біологія

7.50 грн.

Уведомить о наличии

Картонка-підказка містить: визначення та схеми з біології. Вона стане незамінним помічником для учнів 7-11 класів на уроках і вдома.

Картонка - підказка. Геометрія

7.50 грн.

Уведомить о наличии

Картонка-підказка містить: формули. поняття, визначення з геометрії. Вона стане незамінним помічником для учнів 7-11 класів під час уроків та вдома.

Картонка-підказка Українська мова. Правила

7.50 грн.

Уведомить о наличии

Картонка-підказка містить: основні правила, визначення та схеми з української мови. Вона стане незамінним помічником для учнів 5-11 класів під час уроків та вдома.

Картонка-підказка. Англійська мова 5-11 клас

7.50 грн.

Уведомить о наличии

Картонка-подсказка содержит: основные правила, определения и схемы по английскому языку. Она станет незаменимым помощником для учащихся 5-11 классов на уроках и дома.

Картонка-підказка. Фізика

7.50 грн.

Уведомить о наличии

Картонка-підказка містить: основні формули, поняття, визначення та основні одиниці системи СІ з фізики. Вона стане незамінним помічником для учнів 7-11 класів під час уроків та вдома.

Картонка - підказка. Алгебра

7.50 грн.

Уведомить о наличии

Картонка-підказка містить: формули, поняття та визначення з алгебри. Вона стане незамінним помічником для учнів 7-11 класів під час уроків та вдома.

Картонка-підказка. Таблиця множення

4.50 грн.

Уведомить о наличии

Картонка-підказка містить: таблицю множення та ділення, таблицю піфагора. Вона стане незамінним помічником для учнів під час уроків та вдома.