2021-03-29

Неймовірно цікаві серії історичних книжок-картинок для дітей 4-7 років!  У кожній книжці є карта і часова лінія, щоб співвіднести описувану добу із сучасною Україною, а також історична довідка для батьків.

Унікальність видання – це складові, що допомагають дорослим знайти правильні слова для обговорення психологічних моментів з дітьми та глибшого розуміння історичного контексту:
- друкована книжка;
- детальний бекґраунд за QR-кодом;
- ігрова закладка;Серія «Історії про історію»
Книжки-картинки, що оповідають про історію українських теренів, для старшого дошкільного і молодшого шкільного віку. Сюжетні оповіді вписані в реалії доби: від доісторичних часів до козацтва.

У САДУ СИДІВ МУДРЕЦЬ
Єврейський мудрець рабі Нахман оселився в Умані наприкінці життя. Малий Давид дуже мріє його побачити. Від батька хлопчик знає, що рабі Нахман «великий». Такий великий, як дерево? Чи як найвище дерево? Разом зі своїм песиком Давид прокрадається в сад, де йому випадає доторкнутися до мудрості
КІСТОЧКА ОЛИВИ

Сім'я давніх греків у пошуках кращого життя вирушає в далекі причорноморські землі, де вже є кілька грецьких поселень. Тут антична культура сплітається з місцевою, степовою. Як це - довго-довго мандрувати по морю в невідомість? Яку часточку рідного дому можливо привезти з собою, а що залишиться тільки щемким спогадом?
МІСЯЦЬ НАД КІНБУРНОМ

Двоє хлопчиків дивляться на півмісяць у небі: Орхан бачить у ньому мусульманський символ, а юний Петрусь - козацьку чайку. Кожен має свою правду і свій шлях до свободи, тому ця історія вчить милосердю і прийняттю, адже шлях помсти і насильства народжує лише образи і недовіру до світу.
Серія «Історія світу»
Базовані на принципах співпереживання та занурення в епоху, сюжети допомагають проговорити з дітьми чимало тем: різноманіття, особливості часу й культури, особливості взаємодії на рівні давньої родини чи племені тощо.

ЛЕРАТО ОЗНАЧАЄ ЛЮБОВ
Як відчути далеку Африку? Наприклад, послухати її історії. Про дівчинку Лерато, яка відвідує традиційне весілля, рятується від чорної мамби - і помалу відкриває для себе, що таке любов. Про семирічного пастушка Амаду з племені водаабе - уже достатньо дорослого, щоб пройти ініціацію: сім днів і сім ночей наодинці пасти корів у савані.
БОГИ МАЇСУ І ШОКОЛАДУ
Майя, ацтеки, інки - народи давньої, самобутньої Мезоамерики. Як вони жили? Маленькі герої книжки знають, як зробити каучуковий м'яч, ласують перченим шоколадом і доглядають лам. А ще - зовсім як сучасні діти - задираються із сестрами, не хочуть йти до школи, долають страх висоти.
Серія «Своє»
Дошкільнята краще сприймають конкретні речі, ніж абстрактні поняття й узагальнення. А вже через ці речі можна оповісти про історичні події.

« Ї » - ОСОБЛИВА БУКВА
Без букви Ї неможливі слова «Україна» та «Київ». Вона така особлива, що якось її навіть намагалися заборонити. Історія букви Ї - це історія української мови.
СКРИНЯ
Скриня - річ корисна, однак і символічна. Ключ від неї носять на шиї поруч із хрестиком. Тут зберігають найцінніші речі, складають цілюще зілля. А ще - насіння, що допоможе пережити голод і засіяти нове життя.

← назад до списку статей