2020-12-10

Дітям про гроші

Діти постійно чують про гроші і багато запитують про них. Але батьки не завжди мають час відповісти, а часто не знають, як говорити на цю тему, тим самим втрачаючи шанс закласти основи фінансової поведінки - важливого елементу дорослого життя. Бути хорошими батьками означає розмовляти з дітьми й про гроші також. Фінансову грамотність треба формувати в дитині змалку, в будь-якому віці.. Зверніть увагу на цю добірку книг про гроші, бізнес, життєві уроки, економіку та мрії. Використовуйте їх як путівник складним світом фінансів!
Тут знайдеться ВСЕ для того, аби ваша дитина змогла навчитися фінансової обізнаності, почати робити власні свідомі кроки до фінансової свободи та незалежності.

1. Серія книг "Пес Мані про Money"Автором серії пізнавальних коміксів «Пес Мані про Money» є всесвітньо відомий фінансовий консультант, письменник і мільйонер Бодо Шефер. Досвідчений бізнес-тренер розкриває юним читачам секрети поведінки й психології справжніх багатіїв. Героями цих надзвичайних книжок є 12-річна дівчинка Кіра та її вірний пес Мані, який вміє говорити. Дотримуючись настанов мудрого собаки, діти разом із Кірою зможуть: досягти успіху, набути впевненості в собі, закласти основи майбутнього достатку, подолати всі перешкоди на шляху до мрії, навчитися розподіляти доходи й планувати витрати.


2. Таємне життя грошейКнига «Таємне життя грошей» допоможе довідатися про те, як впливає на наше життя готівка і чому вона більш значуща, ніж банківські рахунки та навіть великі інвестиції. Автор цієї книжки розплутує загадкові шляхи грошей і розкриває, що воно таке насправді - ота химерна, захоплива й водночас невід'ємна частина життя кожного.

3. Зробіть із дитини фінансового геніяПровідником для отримання фінансової грамотності стане книга «Зробіть із дитини фінансового генія». У цій книжці розповідається про найважливіші фінансові поняття та створення середовища, яке допоможе вам і вашій дитині знайти спільну мову в обговоренні фінансів. Це треба робити незалежно від того, скільки дитині років.

4. Вмію все! Вмію рахувати грошіУ зошитах «Гроші» та «Я вмію рахувати гроші» на дитину чекає суцільна практика! Дитина потренується орієнтуватися в купюрах, визначати суму куплених товарів, перевіряти чи правильно дали решту та обирати потрібні покупки! У зошитах зрозумілі пояснення та по дві гри «Пиши - витирай», за допомогою яких дитина відпрацює отримані знання.


5. Життєві уроки. Гроші не ростуть на деревіПовчальна історія з книги «Життєві уроки. Гроші не ростуть на дереві» розвеселить та багато чому навчить дітей. Герой цієї книги мріяв, щоб гроші росли на древах і нікому не треба було працювати. І ось мрія здійснилася! Він вийшов на двір і побачив, що всі дерева вкриті грошима! Тепер можна байдикувати, ні про що не хвилюватися - гроші скрізь! Та чи все насправді так добре? І звідки все з'явиться, коли ніхто не працює?
Можливо, все було раніше не так уже й погано? Можливо, працювати сумлінно і навчатися заощаджувати гроші не така вже й погана звичка?

6. Як перетворити сотню баксів на мільйон доларівКнига «Як перетворити сотню баксів на мільйон доларів» дітям від 12 років та їхнім батькам, які прагнуть не лише виховати успішну дитину, але й самим навчатися. Книга для всіх, хто прагне бути фінансово незалежним та спроможним забезпечити власні потреби. Ця книга саме про фінансову свободу.
Автори книги засновники Biz Kid$ - національного фінансового й освітнього телесеріалу, удостоєного нагороди «Еммі».

7. Книга юного підприємця. 9 детальних планів своєї справи для підлітківНа довершення низки корисних посібників, пропонуємо книгу для підлітків «Книга юного підприємця. 9 детальних планів своєї справи».
Ця книга - важливий крок підлітка в організації власної прибуткової справи. Адже в ній ідеться про реальні способи заробітку, наведені корисні поради щодо покрокового плану створення своєї справи.

8. Бізнес для початківцівКнижка «Бізнес для початківців» про підприємництво та основи ведення бізнесу. Видання у зрозумілій формі розповідає дітям про ази, необхідні для заснування власного бізнесу - від підказок стосовно бізнес-ідей і як перемогти конкурентів до порад з контролю грошових коштів. Окрім пояснень та цікавих діалогів книжка має окремий словник із найпоширенішими визначеннями. Вона стане в нагоді не лише для дітей, але і для дорослих.

9. Як говорити з дітьми про гроші

Для автора цієї книжки - фінансового колумніста Рона Лібера - бути хорошим батьками означає розмовляти з дітьми й про гроші також. У книжці Лібер дає поради, як обговорити із синами й доньками найважливіші теми: кишенькові гроші, заощадження, подарунки на дні народження, персональні покупки, благодійність, підробіток тощо.


Слідкуйте за нашими корисними добірками та обирайте найкращу літературу для своїх дітей! :)

← назад до списку статей