2020-11-11

Книжки-білінгви для дітей! (двомовні)

Книжки, які ми пропонуємо зацікавлять і матусь з немовлятами і батьків з дошкільнятами!
Ми підібрали креативні, двомовні книжки-білінгви для батьків, які турбуються про майбутнє своїх дітей!
Діти зможуть почути з книжок цікаві історії, побувати у гарбузовій відпустці, навчитися рахувати англійською!


1 Малюк КоргіВеселі пригоди маленького цуценяти українською та англійською! Малюк Коргі - бешкетне цуценятко, яке знайомиться з великим світом, вчиться рахувати і має гарного друга кошенятко Хвостика. Теплі й зворушливі історії дуже сподобаються малятам і стануть найкращими для вечорового читання. Знайти їх можна в книгах «Малюк Коргі» та «Малюк Коргі вчиться рахувати».


2. Гарбузова відпусткаОсінь - час чарівних барв і смачних історій. Запрошуємо всіх у гарбузову відпустку незвичайної мишки Кукурбіти, яка вміє створити затишок і маленьке свято на кожен день. Autumn is a time of magical colors and delicious stories. Enjoy your pumpkin holiday with a wonderful Cucubrita Mouse, who knows how to create coziness and make every day a little celebration.


3. Швидкий ФліннКнижка Наталії Стукман «Швидкий Флінн» сподобається діткам короткими дотепними історіями про непосидючого маленького Фліна.
Флінн дуже любить розповідати друзям моторошні історії. Увечері, як тільки світлячки запалять свої вогники, комашки збираються навколо Флінна, аби послухати нову страшну казку. Як цікаво!
«Flynn really likes to tell horror stories to his friends. In the evening, when glowworms lit their lights, ants and bugs gather around Flynn to listen to his new frightening tale. It's exciting!»


4. Серія книг «Що таке..?»Серія книг «Що таке..?», американського письменника Ейтана Борітцера приверне увагу не тільки дітей а й дорослих. Вони мають неабияке значення, важливі своїми механізмами соціалізації дитини.
В книгах, діти зможуть прочитати не лише точний переклад, а й оригінальний текст. Як відомо, це один із особливо дієвих, результативних способів знайомства з іноземною мовою, вивчення та відчуття її. Адже порівняння - ніби ненав'язлива і захоплива гра. Та, звичайно, найголовніше - те, про що автор запрошує поговорити. В своїх книгах автор обговорює з дітьми «Що таке краса?», «Що таке Любов?», «Що таке Смерть?» «Що таке Бог?».


5. З ворохом радості. Пісні Матінки Гуски + аудіосупровідКнижка «Пісні Матінки Гуски» ознайомить дитину з найпопулярнішими англійськими дитячими віршами, пісеньками, лічилками. Кожен вірш наведено українською мовою і мовою оригіналу - англійською. У перекладі збережено колорит і тонкий гумор, а ілюстрацій підтримують пустотливий настрій віршів. Книга з аудіосупровідом порадує вас і зацікавить вашу дитину.


6. Funny poemsВеселі віршики англійською мовою зі збірки «Funny poems» легко зрозуміти і запам'ятати навіть дошкільнятам. Поповнити словниковий запас і закріпити вивчене допоможуть малятам кумедні малюнки, яскрава англійська абетка, цікавий кросворд для допитливих, а також набір карток для веселої гри «Впізнай і назви слово!»

 

7. Ліза і друзі. Lisa and Friends. Слова ввічливості


Історія дружби Лізи, Соні та Мартіна не залишить байдужими юних читачів. Книжка-білінгва «5 Ліза і друзі. Lisa and Friends. Слова ввічливості» допоможе в ненав'язливій формі запам'ятати слова ввічливості та сталі вирази, що зазвичай використовуються в розмовній англійській.


8. Серія книг чорно-біла серіяЗверніть увагу на серію книжок з чорно-білими малюнками, яка так і називається «Чорно-біла серія». Контрастні малюнки стимулюють зорове сприйняття й особливо корисні для діток у перші місяці життя. Чорно-білі картинки допомагають оченятам розвиватися, а малюкам зосереджуватися на захопливому процесі знайомства з книжкою. В цій серії малюки разом з борсуком гортають календар та вчитимуть назви місяців англійською мовою.

Слідкуйте за нашими корисними добірками та обирайте найкращу літературу для своїх дітей! :)
← назад к списку статей