2020-09-24

Логопедія для дітей

Ваша дитина гарно вимовляє всі букви і звуки - чудово! А якщо ні, то зверніть увагу на цю корисну добірку логопедичних матеріалів, яку ми дбайливо підібрали для вас. Ефективні логопедичні вправи допоможуть усунути проблеми з вимовою різної складності. Усі завдання мають навчально-розважальний характер, орієнтовані на подолання мовних труднощів, автоматизацію звуковимови, розвиток зв'язного мовлення, виявлення та виправлення порушень, корекцію мовленнєвих вад дітей.
Повноцінний мовленнєвий розвиток - це основа майбутнього успішного навчання дитини!

1. Сімейний логопед для батьків і дітейВади звуковимови у дітей 2-4 років трапляються досить часто, проте зовсім не обов'язково вони зумовлені порушенням їхнього розвитку. За допомогою цього посібника з цією проблемою батьки зможуть упоратися самі. Зможуть навчити дитину давати повну відповідь на запитання, сформувати вміння правильно будувати мовлення, розвинути логічне мислення, увагу, пам'ять.

2. БодьоДля найменших пропонуємо звуконаслідувальні ігри в серії книжок «Бодьо». Автор книжок Марта Галевська - Кустра - логопед, творчий дитячий педагог. Книжки розповідають про пригоди хлопчика Бодьо його родину та друзів. В них зосереджено увагу передусім на звуконаслідувальних словах і голосних звуках, які вимовляють вже однорічні діти. Видання також рекомендоване для роботи з трохи старшими дітьми, що затримуються в розвитку мовлення.

3. ВимовляйчикЗошити помічники із серії «Вимовляйчик» допоможуть дитині: автоматизувати звуковимову, розвинути зорову й слухову пам'ять, увагу, збагатити словниковий запас, розуміти і називати узагальнювальні поняття, навчитись будувати словосполучення і речення, удосконалити читання і письмо, поліпшити спілкування з оточуючими.
У посібнику наведені методичні рекомендації щодо роботи з зошитами. Запропоновані артикуляційні, дихальні та голосові вправи, мовленнєві ігри орієнтовані на формування правильної звуковимови, розвиток фонематичного сприйняття.

4. Країна щебетунчиків«Країна щебетунчиків» запрошує малечу від 4 рочків у гості, подивитись як живуть шиплячі, свистячі та інші букви.
Серія містить різноманітний мовленнєвий матеріал для закріплення правильної артикуляції звуків у дітей. Скоромовки, вірші, загадки, прислів'я, цікаві завдання, веселі розмальовки, читалочки, мовні ігри, весь цей матеріал сприятиме автоматизації вимови звуків.

5. У країні Веселкових звуківСерія «У країні Веселкових звуків» це чудові альбоми. В них подано ілюстративний, ігровий та віршований матеріал для індивідуальної роботи з дошкільнятами 3-6 років та учнями початкової школи з метою вивчення та розрізнення звуків української мови.

6. Логопедичні зошитиЛогопедичні зошити полегшать батькам роботу індивідуальних та групових занять з логопедії. Зошити містять різноманітні фонетичні, творчі й ігрові завдання.

7. Логопедичні таблиці та карткиПовноцінний мовленнєвий розвиток - це основа майбутнього успішного навчання дитини. Але як виявити та усунути проблеми мовлення? Пропонуємо спеціальний дидактичний матеріал для перевірки та виявлення порушень звуковимови, корекції мовленнєвих вад дітей, це «Логопедичні таблиці» та «Логопедичні картки».


8. Розвивальна логопедіяНа допомогу батькам прийде серія «Розвивальна логопедія» в цікавій ігровій формі. Матеріал спонукатиме малюків розмовляти. Головний герой книжок симпатичне кошенятко Мотя, яке знайомить малюків зі своєю сім'єю, розповідає про свої заняття протягом доби, допомагає вивчити пори року, разом з ним дитина вчиться володіти своїм голосом та інтонацією, покращує вимову, розширює словниковий запас.

Слідкуйте за нашими корисними добірками та обирайте найкращу літературу для своїх дітей!

← назад к списку статей