2020-08-25

Готуємося до школи!

Шановні батьки, для повної підготовки дитини до школи ми підібрали чудову добірку книг і зошитів, які допоможуть вам зробити навчання дитини необтяжливим і цікавим.
Користуючись цими посібниками малюк легко пройде вступні тести, буде почуватися впевненою в школі, і зможе гарно навчатись на заняттях. Знання, дають впевненість в собі і закладають основу майбутнього життя!

1. Серія книг "Завтра в школу"Для всебічного розвитку дитини пропонуємо взяти до уваги серію книжок «Завтра в школу». Серія включає в себе букварик, математику, читання, розумні задачки, англійську. Ці книги створені для дітей, вони містять спеціально підібрані завдання, цікаві вправи, веселі вірші і захоплюючі казки, вправи на артикуляцію, розвиток граматичних навичок, сотні цікавих арифметичних завдань.

2. Математична абетка«Математична абетка» допоможе тим дорослим, які прагнуть приділити увагу заняттям математикою і підготувати дитину до подальшого навчання.

3. Серія зошитів "Письмо к школи"Щоб правильно підготувати руку дитини до письма - знадобляться тренажери. Такі, з якими можна досягти 100% успіху! Яскраві тренажери із серії «Письмо до школи»: штриховки, розмальовки, лінії, палички в клітинках - це основа набуття гарних навичок письма, бо кожна буква складається з лінії, прямої та хвилястої. В серії є «Багаторазові блокноти», які найефективніше працюють у парі із зошитами «Письмо до школи».

4. Серія зошитів "Математика к школи"Ця серія допоможе малюкові попрактикуватися у засвоєнні перших математичних знань. Дитина з легкістю зможе займатися самостійно, знадобиться мінімум втручання дорослих. Зошити «Математика до школи» високої якості, побудовані за принципом «від простого до складного» і включають усі необхідні дошкільнику теми: склад чисел, вимірювання, додавання, лічба, логіка та увага, предмети у просторі, віднімання, числа та цифри, порівняння.

5. Математика до школи. Збірник завданьУся дошкільна математика в одному збірнику «Математика до школи. Збірник завдань»! Більшість завдань мають зразки виконання, є кольорові малюнки і завдання з елементами аплікації та малювання - а отже, займатися точно буде цікаво!

6. Велика книга дошкільняти«Велика книга дошкільняти» - дітей до школи готувати! Ґрунтовне й добре ілюстроване видання допоможе вам у важливій справі. Книга містить різноманітні завдання з математики, розвитку навичок з читання, знайомить із грамотою, навколишнім світом. Поліпшити процес навчання зможе ще одна видатна книга:


7. Скоро до школиЦе унікальна збірка містить декілька книг: буквар, прописи, підручник і робочий зошит з математики та розвитку мовлення. Книга містить кольорові малюнки з цікавими персонажами!

8. Серія зошитів "Експрес-тести для дошкільнят"Щоб перевірити знання дітей зверніть увагу на «Експрес-тести для дошкільнят». Вони призначені для комплексної перевірки рівня знань дитини з різних предметів. В книгах яскраві ілюстрації та кольорові наліпки, також є перевірна таблиця та відповіді. Опрацювавши серію з малюком, ви зможете зрозуміти, наскільки дитина готова самостійно здобувати знання в школі.

9. Комплект 365 днів до НУШ 5+Бажаєте, щоб ваша дитина почувалася впевнено і радісно зустріла новий етап життя? Посібники серії «365 днів до Нової української школи» не переобтяжують дитину, а розвивають природну допитливість, вчать міркувати, творчо мислити, тренують дрібну моторику - комплексно забезпечують надійну основу для подальшого успіху.
У комплекті:
365 днів до НУШ. Англійська мова для дошкільнят
365 днів до НУШ. Веселі пальчики. Зошит для підготовки руки дитини до письма
365 днів до НУШ. Дитяча грамота. Крок 1. Добуквенний період
365 днів до НУШ. Дитяча грамота. Крок 2. Буквений період + Каса букв
365 днів до НУШ. Дитяча грамота. Крок 3. Буквений період + Каса букв
365 днів до НУШ. Логіка і математика для дошкільнят + Каса цифр

10. Серія зошитів "Рік до школи"Комплект зошитів «Рік до школи» орієнтований на широке коло читачів: батьків, вихователів і всіх, хто займається вихованням та розвитком дітей старшого дошкільного віку. У зошитах "Падготовка до школи" та "Учимося читати" зміст завдань відповідає вимогам чинних програм розвитку, навчання і виховання дітей старшого дошкільного віку.


Слідкуйте за нашими корисними добірками та обирайте найкращу літературу для своїх дітей!

← назад до списку статей