2020-07-28

Захопливі дитячі детективи, від яких неможливо відірватись!

Детективи люблять усі! Це захопливий жанр літератури, інтелектуальна гра, розслідування досить заплутаних справ, подорожі і таємниці! Гортаючи книгу читач занурюється в події, слідкує за головними героями, вчиться думати, співставляти факти, вибирати поміж іншого потрібне, концентруватись і долати складні моменти. Детективна книга дає можливість пережити з головним героєм всі труднощі, відкрити таємниці, заховані в сюжеті, стати учасником і переможцем обраної історії!
Тож пропонуємо чудову добірку детективних історій для дітей на всі смаки та різні вікові категорії!


Серія "Агата Містері"Агата Містері мріє стати письменницею, але це в майбутньому, вона наділена дивовижним відчуттям і феноменальною пам'яттю. Тому, поки що, вона - чудовий детектив!
Разом із простакуватим кузеном Ларрі, студентом школи детективів, вона подорожує світом, розгадуючи найзаплутаніші таємниці. Допомагають їм відданий мажордом, капосний сибірський кіт і сила-силенна дивакуватих родичів.

"Пенні Пеппер"
Коли за справу беруться завзяті дівчата - детективи, то злочин буде розкрито, а злочинці неодмінно отримають покарання. Про цікаві пригоди Пенні та її подруг розповість ціла серія книг «Пенні Пеппер». У цій серії - захопливі детективні пригоди, робота під прикриттям, небезпечні пастки й таємничі злочини, а ще історія справжньої дружби, яка навчить читачів бути добрими й завжди допомагати тим, хто в біді.

"Неймовірні детективи. Таємничий голос за спиною"Надзвичайно цікаві повісті відомого письменника Всеволода Нестайка «Неймовірні детективи. Частина 1. Таємничий голос за спиною», запрошують читачів опинитися віч-на-віч з дивовижними пригодами звичайних київських школярів, яким раптом довелося розплутувати загадкові злочини.


"Емі і Таємний клуб Супердівчат"Допитлива дівчинка Емі, яка обожнює таємниці, разом з подружками заснувала клуб супердівчат. Що ж таємничого може трапитися в житті шестирічної дівчинки? Та все не так просто. Таємний Клуб просто-таки полює на таємниці, а якщо їх нема - дівчата вигадують їх самі. «Емі і Таємний Клуб Супердівчат» це перша книжка з серії польської письменниці Агнєшки Мєлех.


Серія книг "Справа для Квятковського"Чи хтось бачив детектива, який любить молоко та жуйки? Та ще такого юного. Замість домашнього завдання у нього - нічні засідки, замість дитячих розваг - небезпечні пригоди. Будь-який дуже заплутаний злочин приречений на невдачу, якщо за справу узявся він. Про справжнього детектива розповість ціла серія книг «Справа для Квятковського».


Серія книг "Флечер"Дітям сподобаються кумедні історії про скунса-розбишаку, чемпіона з-поміж усіх детективів, який розслідує чимало дивакуватих злочинів і повсякчас потрапляє у всілякі халепи. Прочитати їх можна в серії книг «Флечер ». Пригоди скунса не тільки розважать, а й навчать дітей бути добрими, долати страхи, рухатись вперед і бути відповідальними за свої вчинки.


"36 і 6 котів-детективів"Агов, завітайте до кав'ярні, у гості до котів-танцюристів, та справжніх детективів. І дізнаєтесь який новий талант вони виявили, та які злочини розкрили. Це справді весело, коли «36 і 6 котів-детективів» беруться до справи...

Серія "Шерлок молодший"
Attention, рlease! Майже всі люди на землі знають, хто такий Шерлок Холмс. Але не всі знають, що в нього є не менш талановитий нащадок Шерлок Холмс П'ятий. Як і відомий пращур, маленький Холмс знаходить собі помічника і разом з ним розкриває загадкові таємниці.
Та історії про хлопців не просто класичний детектив, а справжній мозковий штурм для читачів, який сприятиме розвитку логічного мислення, роботі в команді та формуванню правильних цінностей.
Серія книг «Шерлок молодший» це справжній скарб для дітей та їх батьків. В цих книгах можна знайти цікаві головоломки, вивчення перших слів і висловів англійською, в них є справжня дружба й неймовірні пригоди.

"Модель під прикриттям. Модний злочин"А тепер вирушаємо в подорож до Парижа на Тиждень моди! Разом з 16-річноїю дівчиною Аксель. Але це не для неї. Розкриття злочинів та розгадування таємниць цікавить її значно більше за тренди, бренди і нові колекції. Проте дівчині таки доведеться з головою зануритися у світ високої моди і навіть стати моделлю під прикриттям. Про пригоди юної дівчини можна прочитати в книзі «Модель під прикриттям. Модний злочин».

"Пригоди Ермін. Крадіжка в Нью-Йорку"

Коли давня знайома мегауспішного бізнесмена Мегабакса попросила його подбати про одну юну леді і показати їй Нью-Йорк, той і уявити не міг, що доведеться мати справу з таким милим пухнастим створінням. А сама Ермін не уявляла, що її навколосвітня подорож почнеться з такої кількості пригод. Політ на повітряних кульках, втеча від алігаторів, переплутані валізи, викрадений діамант і справжні злодії - уявляєте, скільки всього неймовірного чекає на вас на сторінках цієї книги?

Серія "Витівки Сюзанки"
Родина малої Сюзанки переїхала у село Бжезінь, бо її батьки завжди мріяли жити в селі. Аж раптом виявилося, що про те саме мріяло ще багато людей. Тож тепер у Бжезіні мешкає мало не половина Варшави... Але дівчинка цілком задоволена, бо має тут купу друзів, а у витівках їй немає рівних - то вона організовує детективну агенцію, то вирощує маленьке домашнє звірятко - бактерію Гедвігу, то підмальовується з маминої косметички. А тут ще й у будинку навпроти оселяється нова подружка. Тому якщо вам сумно - кличте Сюзанку!

Слідкуйте за нашими корисними добірками та обирайте найкращу літературу для своїх дітей!

← назад к списку статей