2020-06-19

Все про тіло людини для вашої дитини!

В певному віці дитина починає цікавитися своїм тілом, його устроєм, процесами, які в ньому відбуваються, функціонуванням окремих його частин і системи в цілому. Ми підготували вам вибір необхідної літератури, для кращого розвитку та ефективнішого виховання дітей.
Енциклопедії в наочній формі представляють всі системи життєдіяльності людини, його внутрішні органи і принципи взаємодії між ними. Нашим юним читачам ми пропонуємо найкращі дитячі енциклопедії, присвячені тілу людини. З ними дитина не тільки пограє в пізнавальну гру , але й відкриє для себе чим корисні вітаміни та дізнається багато цікавих фактів про своє тіло.


1. Твоє здоров'я + 100 розвиваючих наліпокПерша книга, яку ми рекомендуємо «Школа чомучки. Твоє здоров'я. 100 розвиваючих наліпок». Вона дає можливість грати з наліпками, малювати, в ігровій формі навчає, як правильно чистити зуби, мити руки та обличчя і чому важливо берегти своє здоров'я.


2. Тіло людини. Пізнавальна книжка-граПро всі секрети роботи цього бездоганного механізму, діти дізнаються здійснивши неймовірну подорож по організму людини. Зустрінуться з мікробами, зазирнуть у мізки, прогуляються по артеріях та пройдуть 17 вражаючих ігрових лабіринтів. І все це з яскравою енциклопедією «Тіло людини. Пізнавальна книжка-гра».

3. ВітамінкиДорослим відомо, що овочі та фрукти дуже корисні, особливо для дітей. Щоб діти теж це зрозуміли, познайомте їх з веселою книгою «Вітамінки». Вона дотепно, розповість про пектин, який цілими днями метушиться та прибирає організм, про магній, який завжди в гарному настрої. Завдяки кумедним героям книги, кольоровим малюнкам та цікавій інформації, кожна дитина зрозуміє користь вітамінів.

4. Усе про твоє тілоДля трохи старших дітей підійде енциклопедія «Усе про твоє тіло». Вона містить 140 цікавих фактів і секретні віконця з кумедними малюнками.

5. Як змайструвати старшого брата?Книга «Як змайструвати старшого брата?» розвеселить дітей та допоможе краще засвоїти будову людського тіла. Вона оповідає історію маленької дівчинки С'юзі, яка дуже захотіла мати старшого брата. Тому вирішила його змайструвати, а допомагали їй іграшки. Що з цього вийшло, дізнаєтеся прочитавши цю книгу.

6. Ось як працює тіло людини всередині та зовніЯк рухається тіло людини? Як працює мозок і де «зберігається» пам'ять? Чому кровоносні судини сині, хоча кров червона? Чому люди мають різний колір шкіри? Як діють клітки-убивці? Коли ми чхаємо і чому в нас закладає вуха? Що таке ДНК? Як ми дізналися про тіло так багато? Що чекає на нас у майбутньому? Ця книга дасть необхідні вичерпні відповіді.
Рекомендуємо дошкільнятам та молодшим школярам!

7. Анатомія. Картографія людського тілаЩоб детальніше роздивитись людське тіло , зверніть увагу на цю енциклопедію з серії «Крутезна інфографіка». Вона великого формату, чудово ілюстрована в ній описані функції організму з цікавими порівняннями.


8. Хто живе в тобіЦя книжка, написана на основі найсвіжіших наукових фактів, розповідає пізнавальну й дуже веселу історію про хороших, поганих і навіть про кількох злючок, мікроскопічних організмів, які живуть усередині організма людини і на ній. Більшість з них - безневинні та приязні крихітки, які допомагають перетравити їжу, засвоїти вітаміни й дати відсіч мікробам-поганцям. Написала цю книгу Клер Імер - авторка науково-популярних дитячих книжок, лауреатка численних нагород.


9. Велика книга про здоров'я для усієї родиниУ формі бесіди, з м'яким гумором у книзі подано цікаву інформацію про будову і функціонування людського тіла, про зміни, що відбуваються в нашому організмі протягом життя, доступно описано складні психофізіологічні процеси.


10. Як це працює? Тіло людиниЧому ми схожі на батьків? Навіщо нам пупок? Чи правда, що людина зменшується, коли старіє? Чому після каруселі в нас крутиться голова? Навіщо нам сльози та слина? Чому бурчить у животі? На ці та інші питання про будову нашого тіла відповість ця велика, багато ілюстрована, навчальна й водночас дотепна книга.

Слідкуйте за нашими корисними добірками та обирайте найкращу літературу для своїх дітей!
← назад к списку статей