2020-04-27

Англійська для дітей

Усі батьки мріють, щоб діти гарно навчалися, але малюки зазвичай віддають перевагу іграм та веселощам. Поєднайте вивчення з грою і отримаєте чудовий результат! Пропонуємо добірку матеріалів, які допоможуть з легкістю вивчати англійську мову з дитинства!
Оскільки діти краще сприймають інформацію візуально, книжки гарно ілюстровані, і мають все необхідне, щоб перетворити звичайне заняття на цікаве, веселе спілкування, і захопливу гру!


1. Англійський словник у малюнках«Англійський словник у малюнках» чудово підходить для маленьких початківців! В цьому словнику є кольорові літери у малюнках, слова, пояснення як правильно лічити, та англійські імена.

2. "Перші слова англійською"Для наймолодшеньких пропонуємо яскраву серію книжок «Перші слова англійською» з улюбленими героями найвідоміших Диснеївських мультфільмів. Книги допоможуть вивчити кольори з Олафом, чарівні слова з Вінні Пухом, частини тіла з Даною та лічбу з Немо.

3. "Цікава англійська" з DisneyОсвоїти найпростіші навички спілкування англійською та накопичувати лексичний запас, зможе допомогти серія «Цікава англійська». Історії та яскраві наліпки направлені на розвиток уваги, логіки та кмітливості!

4. "Учимось граючи"Ось і прийшов час погратись, поскладати пазли та пофарбувати картинки! Граючи з Віні Пухом діти вивчать кольори, Принцеса Білосніжка розповість про цікавих тварин, маленька лікар Плюшева покаже, що вона вміє, а принцеса Попелюшка продемонструє свій одяг. І всі цікавинки ви знайдете в серії «Учимось граючи»!

5. Настільні ігри для вивчення англійської мови


Також пропонуємо серію «Настільні ігри для вивчення англійської мови».
Гра «Вивчаємо слова» для вивчення слів, а переможе в ній той, хто першим прийде до фінішу та продемонструє гарне знання англійських слів.
«Гра в питання» допомагає вивчати англійську мову, а переможцем стане той, хто збере більше карток з правильними відповідями та отримає більше балів.
«Гра в питання. Котра година?» це гра для вивчення англійської лексики, щоб виграти, треба першим зібрати усі картки на гральному полі, правильно виставляючи час на годиннику з рухомими стрілками.

6. "Згинаю-розгинаю"Зверніть увагу на ігри - блокноти з англійської «Згинаю-розгинаю», з аудіосупроводом. Це чудова розвага з ефектом планшетної гри на папері.

7. Набори карток із малюнкамиЯскраві картки з малюнками, з яких дитина може скласти цікаві сюжети. Вони допоможуть вивчити назву предметів й запам'ятати візуальний образ слова, що суттєво полегшить подальше вивчення мови. Серія розділена на рівні починаючі від вивчення літер до читання словосполучень та речень за малюнками.

8. АРТ Англійська до школи. Збірник завдань9. Цікава англійська граматикаНу і куди ж без граматики!
«Цікава англійська граматика» для дітей!
Всі книги цієї серії - це доповнення до підручників першого-другого, другого-третього років навчання, вони різного рівня складності. Для полегшення роботи із граматичними правилами, пояснення надано в дуже незвичній і цікавій формі. Ці книги ідеально поєднують пізнавальні і розвивальні елементи. Вони запрошують дітей в Країну Граматики, знайомлять з королями та казковими дракончиками і доводять, що граматика - це весело і цікаво.
Серія рекомендована Міністерством освіти і науки України.

Маючи такий арсенал чудових матеріалів, можна створити цікаву гру, під час якої веселіше вчити англійську мову, та будувати краще майбутнє дитини!

← назад к списку статей