2019-09-27

Форум Видавців 2019. Що цікавого

Найкращі книги Форуму видавців 2019
Форум видавців - один з наймасштабніших і найстаріших книжкових фестивалів країни! Чим запам’ятається книжковий форум цього року?


Родинна абетка
Переможець Book Forum Best Book Award у номінації ”Література для дітей від 0 до 5”
Тепла й світла книжка про все те близьке й знайоме, що оточує дитину від народження: мама й тато, бабусі й дідусі, рідний дім, школа, улюблені іграшки, небо і зорі, Карпати… Вона про Україну, що виростає з дитинства, і про щастя просто бути.

Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку було представлено чимало пізнавальних видань, на які ми рекомендуємо звернути увагу!

Космос. 75 віконецьПодарункова картонна енциклопедія для маленьких дослідників Всесвіту. Книга розповість найцікавіші таємниці космосу, запросить читачів помандрувати у часі й відкрити віконця у захопливий світ астрономії.

Котячий путівник нічним небомНаукові факти, легенди, корисні поради — у цьому путівнику є все, що необхідно знати майбутньому досліднику зоряного неба.

Велика ілюстрована книга про давнину
Як змінювалось життя, починаючи з кам'яної доби? Як змінювався транспорт, як розвивалось будівництво? Все це на 32 яскравих сторінках енциклопедії-віммельбух!

Малечі про інтимні речі
Авторка книжки Юлія Ярмоленко – експерт зі сексуальної освіти. Книжку орієнтовано на дітей, які вже починають самі дбати про свою гігієну, вперше цікавляться відмінностями між чоловічим і жіночим тілом та запитують у батьків, звідки беруться діти. Інформацію подано делікатно, з урахуванням вікових особливостей, але без непотрібного завуальовування.


Таємне життя грошейЛегкий вступ до фінансової грамотності від канадської авторки кількох дитячих посібників про гроші та мистецтво давати з ними раду. Автор починає з базових речей про те, що таке гроші, де, як і з чого їх виготовляють, навіщо вони потрібні та як їх отримують. А потім переходить до питань вартості праці, цінності освіти, інфляції, монетизації улюбленої справи, марнотратства, маркетингових стратегій та багатьох інших питань.


Думай якЦі книги допомагають дитині якнайкраще використовувати свій мозок та підвищувати рівень інтелекту.

Переможна книга в номінації ”Література для дітей від  9 до 12” - «Експедиція з мурахою Софі»Ця книжка - справжній скарб для юного натураліста! 5 тем про природу зібрані разом! Тут є квіти, дерева, ягоди, гриби та пори року. Подарункове видання з надзвичайними ілюстраціями!


Видавництво «Ранок» цього року вперше представило на Форумі одразу дві книжки в категорії Young Adult
Гарна книга, яка вчасно попала до рук підлітка може допомогти уникнути багатьох проблем, бо ці книги вчать долати труднощі та вірити в себе.

Слова на стінах та Хмара


Видавництво «Жорж» презентувало круту новинку для молоді та дорослих "Посібник астронавта з життя на Землі"

Перш ніж написати поради щодо життя на Землі, астронавт Кріс Гедфілд тричі побував у космосі, провівши там у цілому майже 4000 годин. За цей час він устиг взяти участь у спорудженні МКС, ледь не втратити зір і стати справжньою зіркою YouTube, виконавши у стані невагомості пісню Девіда Бові «Space Oddity».
Щирі, дотепні й проникливі історії змусять вас по-іншому поглянути на власне життя, на його цінності, успіхи та невдачі.


Серед книжок для дорослих хотілося б відмітити новинки нашого партнера видавництва «Фабула».

«Велика картина» Шона Керролла переможниця у номінації Non-fictionПриємною новиною стала відзнака Гасі Шиян від Українського Інституту Книги за роман «За спиною»Однією з найгучніших подій форуму став приїзд культового польського письменника Януша Леона Вишневського зі світовою прем’єрою його найновішого роману, продовження не менш культової «Самотності у Мережі», — «Зміщення спектра»← назад к списку статей