Каталог товарів
Лауреати від видавництва «Фабула»
17.07.2019
Корисне дозвілля
Шаленою популярністю у читачів користуються книги-лауреати престижних літературних премій — Нобелівська, Гонкурівська, Пулітцерівська і, звісно ж, Букер.

Видавництво «Фабула» створила серію Лауреати, в якій зібрані книги письменників, нагороджених найвищими літературними преміями.

Автори, представлені у цій ексклюзивній серії, направду геніальні, а їх романи настільки захопливі й глибокі, що їх захочеться не тільки перечитувати знову і знову, а й колекціонувати та знайомити з ними наступні покоління.
Вже зараз можна познайомитись з радником британського короля Генріха VIII Томасом Кромвелем чи дружиною Фітцджеральда Зельдою Сейр, побачити як народжується Римська імперія з Гаєм Октавієм, чи прожити ХХ століття у мандрах від Красноярська до Парижу та Нью-Йорку.
Безсмертні романи Гіларі Мантел, Тоні Моррісон, Андрія Макіна, Жіля Леруа, Філіпа Еріа та Джона Вільямса — вперше українською.

1. Гіларі Мантел «Вулфголл», «Везіть тіла» Букерівська премія

Король Генріх VIII змінює дружин як рукавички замість того, щоб керувати країною… що ж, це його право. Та й хвилюватись насправді не варто, якщо твій радник Томас Кромвель!
XVI століття. На дворі неспокійний час: суцільна зрада, придворні інтриги та змови… ідеальна пора, щоб збудувати імперію, прикриваючись іменем короля. Кромвель, Макіавеллі свого часу, впевнено й таємничо плете, як павутиння, свою сильну й незалежну Англію.

2. Тоні Моррісон «Кохана» Нобелівська премія, Пулітцерівська премія

В основу роману, нині визнаного класичним, покладено реальні події, що відбувалися у штаті Огайо у другій половині 19 століття: це історія чорношкірої рабині, яка вбила свою доньку, щоб врятувати її від рабства.
В екранізації роману, знятої Джонатаном Демме і номінованною на Оскар в 1998 році, роль головної героїні з блиском виконала суперзірка американського телебачення Опра Уїнфрі. «Кохана» включена до складеного журналом «Таймс» списку 100 кращих романів англійською мовою, випущених з 1923 по 2005 роки.

3. Жіль Леруа «Пісня Алабами» Гонкурівська премія

Роман написаний від особи Зельди Фітцджеральд, дружини Френсіса Скотта Фітцджеральда. У 20-х роках ці двоє були найталановитішою і найвідомішою парою в США, що існувала «поза межами». Він — видатний письменник, вона — його доля, суперниця, муза, а також і «злий геній», як вважали деякі. Але Жіль Леруа у своїй книзі переконливо довів, що саме Зельда була жертвою, а Френсіс Скотт — її багаторічним нещадним катом.
В наявності українською та російською мовою за акційною ціною.

4. Андрій Макін «Французький заповіт» Гонкурівська премія

Роман розказує набагато більше, ніж історію дивної француженки, яку приїхала до холодного Сибіру незадовго до подій 1917 року та й залишилась, щоб розділити долю мільйонів підданих нової імперії. Свою казкову, далеку Францію вона передала онукові через срібну вібруючу мову, спогади, жагу до життя та властиву французам уважність до краси. Самотня постать мужньої жінки у снігах, у канібальських селах Поволжя, у розбомблених містах, шпиталях, таборах, де тільки гідність і людяність дають тобі внутрішню свободу. І саме вона, свобода, а не іноземне походження, робить тебе чужинцем скрізь…
Для того, щоб це зрозуміти, головному герою, онукові Шарлотти Лемонньє, доведеться дістатися землі своїх предків. Але чи кров визначає нашу приналежність до певної культури, нашу людяність і наше відчуття свободи?

5. Джон Вільямс «Август» Національна книжкова премія США

Це Рим, «де ніхто не знає, хто йому друг, а хто ворог; де розбещеність цінується вище, ніж чеснота, і де принципи — лише слуги власної користі». Сюжет роману розгортається на тлі історичного зламу — перетворення пізньої Римської республіки на могутню імперію. Нікому раніше не відомий Ґай Октавій, вісімнадцятирічний внучатий племінник Юлія Цезаря, опиняється на гребені жорстоких і драматичних подій, які приводять його до вершин влади…

6. Філіп Еріа «Зіпсовані діти»  Гонкурівська премія

Роман побачив світ напередодні Другої світової війни. Його героїня Агнес, молодша дочка в родині багатих буржуа, критично сприймає батька і матір, страждає від фальші, внутрішньосімейних інтриг, відсутності любові і тепла. Її близькі схиблені на грошах, консервативні і майже ненавидять доньку через її фантазії. Дворічна поїздка в Америку змінює життя Агнес — ця країна для недооціненої дівчини, яка зростала у задушливій атмосфері міщанської обмеженості, стає символом внутрішньої свободи і відкритості почуттів. Автор створив складний, живий і багатогранний образ, роман читається на одному диханні, захоплює читача з перших сторінок.





Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: