2019-06-05

5 зворушливих історій кохання. Zlatka рекомендує

Кохання… Прекрасне почуття, яке окриляє, робить щасливим, змушує обирати, йти на компроміси, страждати, знаходити сенс у житті. Воно таке різне, і не тільки в житті, а й в літературі. Ми пропонуємо п’ять романтичних історій кохання, які подарують вам повну палітру приємних емоцій. Тож починаємо.

1 Дочка торговця шовкомЗагадковий і екзотичний В’єтнам 1950-х. На своє вісімнадцятиріччя Ніколь, народжена від  батька-француза та матері- в’єтнамки,  отримує в спадок маленьку занедбану крамницю шовкових тканин у Ханої. Але це швидше випробування, ніж подарунок… Як і її старша сестра, якій батько залишив увесь свій бізнес. Несправедливість обурює дівчину, а ситуація в містечку похитує віру в чесність французької влади. Американець Марк, як і затятий націоналіст Тран, викликають в Ніколь симпатію і довіру. Але життя Ніколь — це вибір — вона розривається між своєю французькою родиною та в’єтнамським корінням, між Марком та Траном. Чи отримає юна Ніколь заслужене кохання — читайте у романі Дайни Джефферіс «Дочка торговця шовком».

2. Смакова повія Наступну історію від Джесіки Том радимо споживати тільки після ситного обіду, адже недарма книга називається «Смакова повія»J Молода й чарівна Тіа приїздить до Нью-Йорку, сподіваючись підкорити світ ресторанної критики. Після невдалої співбесіди вона погоджується на дивну пропозицію відомого ресторанного критика — супроводжувати його по ресторанах, куштувати страви високої кухні, ділитися враженнями, таємно писати огляди під його ім'ям. Під час однієї з таких дегустацій Тіа знайомиться з талановитим і привабливим шеф-кухарем…

3. ПолдракиЯкщо хочете ще більше любовних переживань та драматичних поворотів подій, тоді сага «Полдарки» Вінстона Ґрема — саме те, що треба. Красунчик Росс Полдарк — мужній і сильний чоловік. Він здатен вистояти проти будь-яких проблем, приготованих йому долею. Навіть коли його вважають загиблим, навіть якщо наречена пішла до кузена, а батько помер, залишивши у спадок борги та  занепад, — Росс не з тих, хто здається. Може тому доля дарує йому справжнє кохання у вигляді рудоволосої дівчини, яку одного дня він врятував у базарній бійці.

Захопливий сюжет, неймовірні пейзажі Англії на зламі XVIII та XIX  століть, драматична історія кохання, дружби та зради! Усе це — «Полдарки»

4. Мій останній континентВ гарячу  літню пору хочеться трошки охолонути і почитати щось захопливе? Тоді ви за адресою) «Мій останній континент» Мідж Реймонд — безсумнівний бестселер. Атмосферна та авантюрна історія приклеює читача до своїх сторінок. Подорожі, пінгвіни, холодні антарктичні води і кохання, від якого тануть навіть найхолодніші льодовики.

Деб Ґарднер і Келлер Салліван у експедиціях відчувають себе, як вдома. Протягом декількох блаженних тижнів щороку вони працюють в Антарктиді, знаходячи розраду в своїй роботі та один в одному. Але Антарктида, як і їх швидкоплинний роман, — крихке місце, що наражається на небезпеку з боку північного світу.

5. Світло Парижа А ця книга просто знахідка!! Купуєте один роман, а отримуєте дві неймовірні історії! Та ще й віртуозно сплетені між собою)

Дві сюжетні лінії про Маргеріт і її бабусю Мадлен сплітаються в одну взаємозалежну, розмірену оповідь про складну жіночу долю й пошук себе у цьому складному світі.

Мадлен — бунтарка. Її життя динамічне й захопливе. А надворі 20-ті й звідусіль лунає джаз. Найголовніше те, що вона сама обирає як їй жити, не зважаючи на стереотипи й догми тогочасного суспільства. Вона закохується, радіє життю, стрімголов пірнає в пригоди… Але це не та бабуся Мадлен, якою її знала Маргеріт. Доторкнувшись до справжньої історії своєї родички, молода жінка переосмислює свою життєву історію, свої бажання й мрії. І так само обирає шлях проти течії, шлях до свого щастя й балансу, але уже на зламі тисячоліть…

«Світло Парижу» Елінор Браун — унікальна історія. Якщо у вас досі є нереалізовані мрії. Мерщій читайте цю книжку, надихайтесь та йдіть до мети. Вона закінчує нашу добірку книг про таке різне, але таке необхідне кожному кохання.

← назад к списку статей