2019-05-23

Книжковий Арсенал 2019. Кращі видання

Книжковий Арсенал 2019 у самому розпалі, тож ми підготували для вас добірку кращих книжок для дітей різного віку:

«Друг із Мезозою»

Помаранчевий “Друг із Мезозою” перенесе вас та дитину до Мезозойської ери, де спека, динозаври та дерева-папороті розвеселять, а спільне читання допоможе гармонійно провести час.«Вімельбух “Від А до Я”»

Вімельбух  стане чудовим приводом зібратися всією сім’єю разом. На кожному її розвороті намальовано від 50 до 90 предметів для пошуку на зазначені букви та обговорення героїв.
«Створюй відеоігри за допомогою Скретч»

Сучасні школярі вже змалечку цікавляться сучасними технологіями та планують своє майбутнє. Допомогти їм у цьому зможе книга “Створюй відеоігри за допомогою Скретч”, яка відкриє для дитини світ IT технологій за допомогою мови Скретч.
«Щоденник Ніккі»

Щойно Ніккі змирилася зі станом речей, як Маккензі знову готує пакості. Цього разу вона встигла осоромити дівчину під час своєї ж вечірки і норовить підставити її знову. Нагода не дала себе чекати. У школі влаштовується вечірка, яку Маккензі викликалась організувати. Але де там! За декілька днів вона полишає все, залишаючи Ніккі за головну. До вечірки залишилися лічені дні, а приміщення, музики, декорацій, частувань – нічого немає! Чи знайде Ніккі сили і спосіб організувати свято, чи Маккензі знову досягла свого?
«Казки на ніч для дівчат-бунтарок 2»


До другого тому «Казок… » увійшли історії письменниць Агати Крісті, Беатріс Портер, Джоан Роулінг, співачок і музиканток Селії Круз, Мадонни й Бейонсе, мисливиці з беркутами Айшолпан Нургайв, підлідної дайверки Йоганни Нордблад, ультрамарафонки Лоурі Морган, хімікині Розалінд Франклін, професорки зоології Темпл Грандін та багатьох інших мисткинь і науковиць, – жінок, які творять політику і змінюють світ, мають рідкісні професії і незвичайні захоплення, а головне – своїми історіями надихають мільйони дівчат в усьому світі.
«Безкінечні казки»

Ці казки мають початок і кілька закінчень. Виберіть фінал на свій смак. Смішні та трішечки провокативні історії оповідають про те, що станеться, як лев навідається в село, що допоможе злому чарівникові перетворитися на доброго, що робити, коли на твій горóд зазіхає нащадок королівського роду… Читайте разом з малюком казки та обирайте своє закінчення. 
«Боброго ранку!»

Це історія про родину бобрів. Вони живуть разом з родичами, тож змушені оперативно знайти нове місце і побудувати собі окреме просторе житло. А ще ця книжка чудовий привід поговорити з дітьми, які чекають на появу молодших братиків чи сестричок, про те, що значить бути «старшим».«Скелет без шафи»

У житті підлітків бувають моменти, коли вони почуваються так самотньо… Друзів у Ані фактично немає, через статуру її часто обзивають і ображають однокласники, найкраща подруга Кіра переїхала в інше місто… Єдина відрада дівчинки — це наука. Зокрема, анатомія. Аня мріє стати експерткою з медицини та веде анатомічний блог. А ще має особливого таємного друга. Він завжди підтримає, зрозуміє й розрадить. І, можливо, допоможе дівчинці стати впевненішою та популярнішою серед однокласників. Авторка розповідає нам історію дівчинки, яка для того, щоб змінити ситуацію, вирішила не змінювати себе: не худла, не шукала дружби з популярними дівчатами у класі, не піддавалася на провокації. Навпаки, її незламність і цілеспрямованість, упевненість у тому, що вона робить і любить, зрештою переломили ситуацію. І це хороша модель для наслідування.
«Дорослі зненацька»

Історія про підліткову вагітність очима хлопця.
Шістнадцятилітній Тимко звик бути самостійним. Попри те що інколи хлопцеві бракує тата, який пішов від них з мамою, коли Тимко був ще маленький, він намагається не закидати школу і знайти якийсь підробіток. Все змінюється, коли Тимко вперше закохується і втрачає голову. Тепер і йому, і його коханій — п’ятнадцятилітній Юлі — доводиться дуже швидко подорослішати і стати відповідальними за нове життя. А це геть непросто, коли сам ще майже дитина.
Зазвичай у таких історіях дівчата лишаються із цим наодинці. Але у повісті Сергія Гридіна читачі побачать всю хроніку вагань і хвилювань очима хлопця. І разом із ним міркуватимуть: як вчинити так, щоб було «правильно» і що буде «правильним» у такі ситуації.← назад к списку статей