Каталог товарів
Веселе навчання разом із серією «Живі сторінки»
11.01.2019
Корисне дозвілля
Що перше спадає на думку дорослій людині, коли вона чує слово «навчання»? Напевно ж, щось пов’язане точно не з безмежною радістю та легкістю. Навпаки, нудний розтягнутий процес, який має виконувати «кожна поважаюча себе» людина. Але то дорослі таки перебірливі, то вони звикли робити з навчання надто складну справу. Для дітей все простіше.
Принаймні сучасні батьки намагаються зробити все, щоб їх маленький геній отримував не тільки знання під час занять, а й задоволення.
Сучасний книжковий ринок так само підтримує цю ідею, і кожен раз доводить, що варіантів навчання через захопливу гру — безмежна кількість.

От і сьогодні ми поговоримо з вами про цікаву серію «Живі сторінки». У цій серії переставлені книжки з досить класичними навчальними темами — алфавіт, лічба у межах 10 та перше читання по складах. Погодьтеся, без цих навичок дитина навряд чи обійдеться у житті. І посібників, книжок, розвивальних зошитів на ці теми не перерахувати. Так все просто, що аж зовсім не викликає ніякої цікавості.



Але от у книжках цієї серії теми викладено небанальним чином. Під обкладинкою на маленького читача чекають не прості сторінки, а розділені на три частини. Уже цікаво, чи не так?

Уперше відкриваючи книжку можна навіть розгубитися, і що з такою кількістю карток-сторінок робити, з якого боку починати? І ось ту т і ховається вся суть — просто відкривайте та починайте гратися! Так-так, все просто і весело.



По-перше перемішайте картки з різних сторінок, уважно роздивіться. Щось незрозуміле вийшло? Кумедні слова? Перемішані цифри та кількість предметів? Алфавіт у зворотному напрямку? Прекрасно! Коли насміялися самі, дайте дитині прочитати ці чудернацькі слова, а потім запропонуйте знайти, що ж таки мали на увазі ці скажені автори. Підказка, якщо слово складено вірно, ви зможете побачити цілу картинку та прочитати віршик про те, що намальовано.



Так само можна гратися і з книжкою «Лічба» — перемішуючи картки, а потім складаючи логічний ланцюжок з відповідною цифрою, кількістю предметів та віршиком. Чи запам’ятає таким чином дитина щось нове — звісно! Чи зрозуміє, що батьки щойно провели з ним заняття з читання або математики — нізащо! А все тому, що гратися і вчитися цікавіше, ніж просто заучувати!



Веселого вам навчання!
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: