2019-01-10

Як заохотити дитину до вивчення англійської мови. Поради zlatka.com.ua

Турботливі батькі вже давно дійшли висновку, що починати вивчати іноземну мову потрібно якомога раніше. А саме у період від 2 до 5 років. Яке саме навчання повинно бути та з чого почати вдома ?

Щоб зробити процес вивчення іноземної мови простим і цікавим, і більш заохотити дитину, треба перетворити заняття на захоплюючу гру. Тут стануть у нагоді абсолютно різні методи та лайфхаки.

Перший — за допомогою книжок. Ви можете показувати дитині картинки і називати їх різними мовами. Для цього підійдуть і прості книжки з картинками, у яких підписано різні предмети та є додаткові цікавості, такі як віконечка, наприклад, спеціально створені — «Словнички у малюнках». У цих книжках все дуже просто та легко. На одній сторінці зображений предмет (тематики книг дуже різноманітні: «Домашні тварини», «Моя сім'я», «Мій дім», «Дикі тварини», «Кольори», «Лічба» і т.д), а на іншій — підписи цих предметів і понять трьома мовами: англійською, німецькою та українською. Звичайно, в цьому випадку варто підготуватися і батькам: дізнатися, як правильно вимовляються слова, послухати, як говорять носії мови, адже краще не вчити взагалі, ніж вчити неправильно.

Другий метод — перегляд мультфільмів англійською, німецькою та іншими мовами. Дуже цікаво буде переглянути мультик спочатку рідною, а потім іноземною мовою. Таким чином можна розвивати правильність вимови і сприйняття іноземної мови. І, нарешті, ви можете показувати і називати дитині предмети, які його оточують. Але у цьому випадку батькам точно потрібно гарненько підтягнути знання мови!

Третій метод — інтерактивні зошити, за допомогою яких малюк буде не лише вивчати алфавіт, слова, а й вчитиметься писати та зпам’ятовуватиме початкові правила граматики. Такі зошити можуть бути навіть з улюбленими героями мультфільмів! Наприклад, серії «Пограймо», «Цікава англійська» тощо. А у серії «Анлійська до школи» на допомогу батькам створено аудіосупровід.

Пропонуємо вам добірку книжок для малят, з якими вони почнуть вивчати англійську з легкістю та цікавістю:

1.    «Словнички у малюнках». Про цю серію писали вище. Ціна таких книжок 29,90 грн. У серії 8 книжок. Слова подані трьома мовами: українською, англійською та німецькою.2.    «My first English words»

Гра — найкращий спосіб запам’ятати перші англійські слова! За допомогою серії книг «My first English words» малюк познайомиться з першими словами та предметами, котрі об’єднує тема книги. А для більшої цікавості у книзі є маленькі «віконця» за якими ховаються різні предмети. У серії розкриваються таки теми: дитячий садок, тварини, ферма, транспорт, будинок, закупи. Успіх у вивченні англійської гарантован!3.     «Пограй АВС. Англійський алфавіт»
Віконця з сюрпризом — це найкращий спосіб вивчити англійську абетку. Розглядаючи яскраві ілюстрації можна вивчати англійську граючи. А в віконцях можна побачити того, хто там сховався. Ця серія книг познайомить малюків з абеткою.4.    «Чорно-біла серія»
У цих книгах дитина познайомиться з важливими і цікавими професіями та місяцями. Концепція чорно-білої сери вибрана не випадково, оскільки відсутність яскравих кольорів і присутність контрасту дозволяє дитині зосередитися на запам’ятовуванні. Чорно-білі малюнки це ідеальний спосіб стимуляції зору і концентрації. Книга є двомовною завдяки чому легко і швидко дитина запам"ятає важливі професії не тільки рідною момовю, а ще й англійською.5.    «Перша англійська з Ніком та Лілі» Веселі герої Нік та Ліллі допоможуть легко та просто вівчити англійську! Ви побуваєте з ними у зоопарку, погодуєте слонів, помилуєтесь на морських котиків та вивчите слова та фрази, котрі можна використовувати у зоопарку. На одній сторінці ви знайдете один ситуаційний малюнок та одне коротке речення.6.    «Книга кольорів» від Марічки Рубан. Книга-білінгва від ілюстратора Марічки Рубан знайомить малюка з різноманіттям кольорів, дає уявлення про навколишній світ та пропонує вивчити перші англійські слова. На кожному розвороті зображені предмети, овочі, фрукти тощо конкретного кольору, а слова наведені українською та англійською мовами.7.    «Англійська до школи»
Із цими зошитами вивчати англійську — суцільне задоволення! Дитина дізнаватиметься нові слова, вчитиметься будувати діалоги. І все це через гру! У зошитах можна: - розфарбовувати; - вирізати; - наклеювати; - проходити лабіринти та багато іншого. Наприкінці – корисний словничок. До кожного посібника є аудіосупровід!
8.    «Пограймо»
Ці цікаві веселі книжки допоможуть дошкільняті разом з героями популярних мультфільмів опанувати найпростіші навички спілкування англійською, покладуть початок формуванню лексичного запасу. 16 строрінок цікавих вправ та 2 сорінки цікавих наліпок допоможуть розвинути увагу, логіку та кмітливість.Тож, якщо ви все ж вирішили вчити свою дитину іноземній мові змалечку — підготуйтеся і самі, підберіть матеріал, зайдіть книжки, потренуйтеся у вимові самі, або знайдіть гарного вчителя для маленького пізнайка!
Бажаємо вам терпіння та наснаги у непростому навчанні!
← назад к списку статей