2018-08-09

Очікувана новинка! Зошити «Kumon. Перші кроки»

Починаючи з 2-х років, кожна дитина не лише активно наслідує дорослих, а й швидко засвоює дії, які їй раніше не показували. Ви помічали, як ваш малюк тягнеться до олівця чи то фломастера й починає виводити якісь тільки йому зрозумілі візерунки? Чи, можливо, він намагається непомітно прибрати до рук ножиці й вирізає фігури? Саме для таких маленьких «чомучок» наші нові книжечки із серії, з якою знайомі вже більшість батьків світу та України. 

У серію входять чотири зошити, назва кожного з яких говорить сама за себе:
• "Нумо вирізати!"
• "Нумо клеїти!"
• "Нумо малювати!"
• "Нумо складати фігурки!"

 За допомогою книжки "Нумо вирізати!" ваше чадо навчиться впевнено володіти ножицями, вирізати акуратно рівно по лініях, починаючи від звичайних надрізів - чік! - до довгих ліній, як прямих, так і кривих, вигнутих, по горизонталі, вертикалі та діагоналі. Крім цього, зошит навчає складати різні деталі воєдино, утворюючи якийсь предмет. У кінці всіх занять дитина вже зможе вирізати фігури з якими потім можна гратися.

 
"Нумо клеїти!"
Завдання цього зошиту поділені на ті, в яких потрібен клей і ті, де замість нього використовуються наліпки. Поступово завдання ускладнюються, і ось уже предмет потрібно приклеїти чітко в центр, не виходячи за контур. Таким чином дитина вчиться орієнтації у просторі та запам’ятовує геометричні фігури. Згодом малюк вчиться наносити клей та склеювати деталі правильно.

"Нумо малювати"
Третя книжка розвиває творчі здібності та допоможе підготувати руку до тримання ручки. Навчання починається зі звичайних довгих ліній, поступово привчаючи малювати, штрихувати, акуратно розфарбовувати. Ці навички допоможуть підготувати руку до письма.

"Нумо складати фігури!" - навчає складати папір спочатку, як йому хочеться, потім - складати фігури по лініях, вирівнюючи куточки. Звичайно, на перших етапах це буде колективна робота з дорослими, але згодом малюк навчиться виконувати завдання самостійно, оволодівши навичками складання.

 Як працювати з книгою?
1. Перед тим, як сісти займатися з дитиною прихопіть із собою гарний настрій та запасіться терпінням.
2. Кожна сторінка книги відрізається батьками, а потім вже опрацьовується разом із дітлахами.
3. Не забувайте хвалити дитину після кожного виконаного завдання.
4. Не пропускайте коментарів під заголовками "Батькам".
5. З'ясуйте заздалегідь, скільки сторінок на день має опанувати дитина. Рекомендуємо закінчити завдання, поки вони ще цікаві малюкові, щоб він не втомився.

Усі книги допоможуть розвивати вправність рук дитини, її фантазію. Завдання, які поступово ускладнюються допомагають дітям стати більш уважними, зосередженими, посидючими. Також завдяки різноманітним формам завдань, крім основного, з'являється можливість вивчити такі поняття, як:  кольори, фігури, фрукти, овочі, одяг, окремих тварин і все, що нас оточує.

Навчайте дітей граючи разом із серією книжечок "KUMON. Перші кроки"!

← назад к списку статей