2017-07-31

«Війна, що змінила Рондо» - найкраща книга в світі за Липень 2017 року

Автори Романа Романишин та Андрій Лесів і не припускали, що коли-небудь візьмуться за видання книги, тим більше про війну ... поки ця тема не торкнулася України. Книга настільки полюбилася за кордоном, що в липні потрапила в списки міжнародної спільноти «Picturebook Makers», де зібрані твори кращих з найкращих авторів у всьому світі. Це як потрапити на сторінки Forbes, якщо ти бізнесмен.

Видання вийшло яскравим і максимально зрозумілим, а сучасний підхід до ілюстрування додав плюсів в скарбничку авторів. Саме тому книгу захотіли бачити і європейські читачі. Суть історії в тому, що війна - це хвороба нашої планети, яку можна перемогти, лише об'єднавшись всім разом. Романа Романишин та Андрій Лесів вирішили, що актуальність військової теми досягла того рівня, коли про це потрібно вже не говорити, а кричати.

Відкриваючи книгу «Війна, что змінила Рондо», ми потрапляємо в місто, що населено беззахисними і ніжними мешканцями. Серед них є троє друзів, які живуть собі тихо-мирно, не підозрюючи, що скоро нагряне біда. Війна несподівано приходить в місто і мирні жителі переживають неймовірний жах, який торкнувся кожного без винятку.

«Що таке війна?» - це питання стане ключовим для серйозної розмови з дитиною на цю тему. Ідея книги в тому, що потрібно навчити дитину не бояться труднощів, що війна коли-небудь закінчиться і треба бути сильним і мужнім, і що обов'язково повинна бути надія на краще.

«Війна, что змінила Рондо» - чесна книга про війну, в якій непрості питання розкриваються зрозуміло і доступно для дитячого сприйняття.


Статтю підготувала Світлана Колмик
СохранитьСохранитьСохранить
← назад к списку статей