2015-07-05

ЗНИЖКИ НА КНИЖКИ в День народження доброго чарівника В. Сутєєва

Казки та малюнки Володимира Сутєєва знають багато людей! А от сьогодні 5 липня весь пострадянський простір святкує День народження цього талановитого художника, сценариста, кінорежисера і письменника в одній особі.

Володимир Григорович Сутєєв мав неймовірну харизму, душевність, мудрість, і всіма цими якостями він ділився з безліччю людей. Його казки не просто ілюстрація цікавого сюжету. Вони наповнені добром і мають величезний виховний потенціал - кожен вчинок головних героїв вчить малюків найважливішим людським якостям: сміливості, дружбі, чесності.


Добрий художник - так називають його критики, та й просто ті, хто знайомий з творчістю геніальної людини. Його намальовані персонажі несуть такий позитивний настрій, що розглядати їх одне задоволення. А всі його літературні твори були ним же і проілюстровані. Чого тільки варті його казки або вітальні листівки з веселими білочками та ведмежатами!

На сайті Zlatka.com.ua наша творча команда рада представити дивовижну добірку дитячої літератури з творами та ілюстраціями Володимира Григоровича Сутєєва. Цікавим фактом є те, що Володимир Сутєєв проілюстрував безліч книг відомих авторів-колег Чуковського, Маршака, Міхалкова, Д. Родарі та інших дитячих письменників з різних країн.

Відомі мультфільми так само відзняті за казками Сутєєва, які зараз стоять на віртуальних полицях zlatka.com.ua: Хто сказав «Мяу»?, Мішок яблук, Про козеня, який умів рахувати до десяти, Казки про олівці та фарби і багато інших яскравих дитячих книжок, проілюстрованих цією чудовою людиною!

Ми зібрали кілька цікавих відгуків молодих батьків, які із задоволенням розкажуть, чому їх діти віддають перевагу більше нашим казкам та мультикам, ніж іноземним.

«Добрий чарівник і казкар Сутєєв - воістину автор ДЛЯ ДІТЕЙ! Його книги я почала читати своїй донечці приблизно з півтора років, тепер вона цитує фрази з його оповідань або переказує повністю! Герої творів Сутєєва зрозумілі дітям - це мишки, жабки, цуценята, кошенята, їжачки і т. д. Оповіданнячка короткі і цікаві та мають виховну дію! Картинки теж прості і зрозумілі, з ним можна переказувати текст, що розвиває мову, а це дуже важливо! (Ганна

«Вдало нас, дорослих, чіпляють видавці, картинками нашого дитинства, які намалював Сутєєв. І правильно роблять, нехай вже будуть такі якісні ілюстрації, а не сучасна яскрава спрощенка, намальована відразу на комп'ютері. І казки написані по розуму - можна відразу вчити кольори олівців, рахувати кошенят. І доньці подобається, і я згадую дитинство. (Ксенія


Ми впевнені, що ці добрі і повчальні історії для ваших дітей стануть відправною точкою у правильному вихованні літературного смаку і розвитку позитивних людських якостей у дитини.

← назад к списку статей