2015-06-25

Стартує довгоочікуваний продаж двох нових книг циклу «39 ключів. Кехіли проти Весперів»!

Всім фанатам книжкової серії «39 ключів» присвячується!

Божевільна гонитва продовжується з новою силою! шалена боротьба двох стародавніх кланів набирає обертів. Тепер нашим юним героям доведеться зайнятися пошуком артефактів по всьому світу, щоб відкрити вотрота Головної Таємниці...Якщо говорити про неймовірні пригоди, таємничу небезпеку, захоплюючі ребуси і складні загадки, - книжкова серія «39 ключів» буквально дихає всім цим фантастично-детективним «повітрям».

Крім захоплюючого сюжету, тон якому задав Рік Ріордан, в кожній книзі зустрічаються цікаві історичні факти, які вміло переплітаються з основною лінією. Читаючи, ти мимоволі поринаєш в події того часу і запам'ятовуєш їх, а це дуже важливо, особливо для тих, хто вивчає курс історії в школі.
 
Серія книг «39 ключів» є міжавторским проектом, в якому беруть участь відомі письменники, що вловили головну ідею засновника фантастичного книжкового «серіалу» Ріка Ріордана. Не дивлячись на велику кількість авторів, всі книги написані в єдиному стилі, що викликає глибокий інтерес до сюжету і головних героїв.

Дана серія буде цікава навіть тим, хто не особливо любить читати. Продивившись кілька сторінок, читач вже не зможе зупинитися, поки не прочитає книгу до кінця, а потім наступну, і наступну ... Якщо ж книга потрапила до рук дорослій людині, він залишиться в легкій розгубленості: начебто серія для підлітків, але написана настільки захоплююче, що просто немає приводу не прочитати всю серію до кінця.

Автор - Гордон Корман. Дата видання - 30 серпня 2011 (в Україні - у червні 2015 року).

13-річний Ден Кехілл і його старша сестра Емі думали, що належать до самого могутнього клану в світі. Вони думали, що пошуки 39 Ключів - джерела величезної сили - закінчені. Вони думали, що вони перемогли. Емі і Ден ще ніколи так не помилялися ... Тривожні дзвінки один за іншим надходять з усіх кінців світу. Членів сім'ї Кехілл викрадає таємнича група, більш відома як Веспер. У Емі і Дена є всього лише пара днів, щоб виконати небезпечне завдання... Хто вони - ці Веспери? І що їм дійсно потрібно?


Автор - Джуд Уотсон. Дата виходу - 6 грудня 2011 року (в Україні - у червні 2015 року).

Тринадцятирічному Дену і його старшій сестрі Емі, належить стати учасниками божевільної гонки, ставкою в якій будуть життя їх рідних, викрадених кланом Веспер. Вимоги клану здаються підліткам нездійсненними. І справді, чи є у них шанс всього за кілька днів знайти якусь старовинну карту, яка вже півстоліття вважається загубленою? Але в руках Дена і Емі життя членів їх сім'ї і вони не мають права на помилку.Завдяки першій книзі «Лабіринт кісток», ця серія отримала велику популярність. Єдиним видавництвом, яке набуло права на друк книг Ріка Ріордана на території України, є видавництво «Ранок»! А ось відомий кінорежисер Стівен Спілберг незабаром заступить до зйомок фільму за мотивами книг серії «39 ключів», який буде анонсований в 2016 році.

← назад к списку статей