Блог

Гарбуз на Геловін! Проста аплікація з паперу

2020-10-09

Наближається свято Геловін, але ж не у кожного є город, який заповнений гарбузами або просто немає часу вирізати з неї ліхтар Джека. Не біда, адже відмінну декорацію до цього дня можна зробити і з паперу!

Посмотреть полностью »

Містичний Геловін!

2020-10-09

Дуже скоро на нас очікує свято Геловіна! Така подія не може обійтись без страшилок, вампірів, привидів та зомбі, розповідання моторошних оповідок, перегляду фільмів жахів тощо. Свято відзначається відчайдушними костюмованими вечірками, випрошуванням дітьми цукерок і гарбузовими ліхтарями страхітливого вигляду. А для тих, хто обожнює містичні історії особливо захочеться щось почитати в цей таємничий вечір.
Тож ми пропонуємо гарну добірку книжок до свята Halloween! Впевнені, що ця чудова добірка світових бестселерів відомих авторів, книг для дітей різного віку, прийдуться вам до смаку!

Посмотреть полностью »

Логопедія для дітей

2020-09-24

Ваша дитина гарно вимовляє всі букви і звуки - чудово! А якщо ні, то зверніть увагу на цю корисну добірку логопедичних матеріалів, яку ми дбайливо підібрали для вас. Ефективні логопедичні вправи допоможуть усунути проблеми з вимовою різної складності. Усі завдання мають навчально-розважальний характер, орієнтовані на подолання мовних труднощів, автоматизацію звуковимови, розвиток зв'язного мовлення, виявлення та виправлення порушень, корекцію мовленнєвих вад дітей.
Повноцінний мовленнєвий розвиток - це основа майбутнього успішного навчання дитини!

Посмотреть полностью »

Веселий їжачок. Поробка з паперу

2020-09-09

Однією з улюблених саморобок у дітей є їжачок. Це й не дивно. Адже в усіх дитячих казках і мультфільмах їжачок зображується завжди як добрий, чесний, допитливий звірятко. Він завжди приходить на допомогу і не залишає друзів у біді.

Давайте сьогодні і ми разом з вами зробимо поробку - аплікацію з паперу «Їжачок».

Посмотреть полностью »

Мишка з паперу. Поробка - іграшка за 5 хвилин

2020-08-27

Сьогодні пропонуємо вам разом з нами зробити симпатичних мишок з паперу. У вас вийде не просто мишка, а мишка-іграшка, якою дитина зможе не тільки прикрасити свою кімнату, але й погратися!

Посмотреть полностью »

Готуємося до школи!

2020-08-25

Шановні батьки, для повної підготовки дитини до школи ми підібрали чудову добірку книг і зошитів, які допоможуть вам зробити навчання дитини необтяжливим і цікавим.
Користуючись цими посібниками малюк легко пройде вступні тести, буде почуватися впевненою в школі, і зможе гарно навчатись на заняттях. Знання, дають впевненість в собі і закладають основу майбутнього життя!

Посмотреть полностью »

НЕЗВИЧАЙНА ІДЕЯ для малювання з дітьми!

2020-07-28

Ми продовжуємо дарувати цікаві ідеї для творчих занять з дітлахами. На цей раз показуємо одну з нетрадиційних технік малювання для найменших!

Посмотреть полностью »

Захопливі дитячі детективи, від яких неможливо відірватись!

2020-07-28

Детективи люблять усі! Це захопливий жанр літератури, інтелектуальна гра, розслідування досить заплутаних справ, подорожі і таємниці! Гортаючи книгу читач занурюється в події, слідкує за головними героями, вчиться думати, співставляти факти, вибирати поміж іншого потрібне, концентруватись і долати складні моменти. Детективна книга дає можливість пережити з головним героєм всі труднощі, відкрити таємниці, заховані в сюжеті, стати учасником і переможцем обраної історії!
Тож пропонуємо чудову добірку детективних історій для дітей на всі смаки та різні вікові категорії!

Посмотреть полностью »