Для родителей. Психология, воспитание детей, художественная литература

2018-10-19

Як багато в сучасному світі турбот. Постійно потрібно вирішувати якісь питання, поспішати в справах - там робота, там необхідно забирати дітей із дитячого садка чи школи, а там у когось, можливо, ще й навчання...

Посмотреть полностью »

Осенняя поделка «Ежик»

2018-10-12

На улице золотая осень и под нашими ногами множество материалов для творчества! Мы поразмыслили и решили использовать дары природы во благо:)
Давайте вместе спасать осеннюю листву и делать из нее милейшего ежика?

Посмотреть полностью »

Серія «Знайди та збери» для допитливих малюків

2018-10-10

Вчити дитину логічно мислити потрібно з самого малечку. Дворічна дитина має знати певну кількість тварин та розуміти де вони мешкають, розрізняти кольори та форми, називати різні овочі та фрукти, тощо.

Посмотреть полностью »

Открытка своими руками! Мастер-класс

2018-10-09

Мы предлагаем вам вместе с ребенком сделать оригинальную и красивую открытку в подарок любимой маме, бабушке или учителю. Для этого не нужно много времени и затраты минимальны, а удовольствия океан:) Итак, вы с нами?

Посмотреть полностью »

Очікувана новинка! «Фантастичні звірі та де їх шукати»

2018-09-05

Вашій увазі пропонується той самий підручник "Ньют Скамандер. Магічні звірі та де їх шукати" талановитої англійської письменниці Дж. Роулінг. Випущена вона у видавництві Блумсбері в 2001 році. У серії романів про Гаррі Поттера ця книга не містить сюжетної лінії і є підручником з дисципліни «Догляд за магічними істотами». У ній зібрано, класифіковано та описано близько 75 магічних створінь із 5 континетів.

Посмотреть полностью »

Казки з пазлами для малят!

2018-08-21

У серії «Казки з пазлами» зібрано казки із різних куточків світу. У кожну книжку входить аж п’ять казок! Тут ви знайдете й давно знайомі «Казки братів Грімм», такі як «Хлопчик-мізинчик»; й цікаві та вже забуті «Казки старої Англії», на кшталт «Учня чарівника»; й загадкові казки «Далекого Сходу» про «Аладдіна і чарівну лампу»

Посмотреть полностью »

Креативна навчалочка для ваших малюків!

2018-08-10

Ранній та дошкільний вік - це пора особливої чутливості, сприйнятливості дитини до всього, що її оточує. Однак, не дивлячись на це, сучасні малюки, моментально схоплюють будь-яку інформацію, поспішаючи перенести свої враження на папір або асфальт. А, можливо, хтось навіть намагався виразитися й на стінах удома?

Посмотреть полностью »

Очікувана новинка! Зошити «Kumon. Перші кроки»

2018-08-09

Починаючи з 2-х років, кожна дитина не лише активно наслідує дорослих, а й швидко засвоює дії, які їй раніше не показували. Ви помічали, як ваш малюк тягнеться до олівця чи то фломастера й починає виводити якісь тільки йому зрозумілі візерунки? Чи, можливо, він намагається непомітно прибрати до рук ножиці й вирізає фігури? Саме для таких маленьких «чомучок» наші нові книжечки із серії, з якою знайомі вже більшість батьків світу та України.

Посмотреть полностью »