Блог

Онлайн бібліотека книжкових відеооглядів

2020-12-22

В Україні вперше створюють бібліотеку книжкових відеооглядів

Соціальна ініціатива за підтримки Українського культурного фонду спрямована підвищити рівень читання в Україні, а ще розвіяти міф про те, що сучасна паперова література вже не є актуальною.

Посмотреть полностью »

Новорічні листівки за 15 хвилин!

2020-12-10

У магазинах сьогодні можна знайти новорічні листівки на будь-який смак. Але ми вважаємо, що листівки, які зроблені власноруч набагато крутіші! Коли ми робимо будь-яку річ своїми руками, то думаємо про те, кому вона призначається, і вкладаємо в неї своє тепло і любов.

Посмотреть полностью »

Дітям про гроші

2020-12-10

Діти постійно чують про гроші і багато запитують про них. Але батьки не завжди мають час відповісти, а часто не знають, як говорити на цю тему, тим самим втрачаючи шанс закласти основи фінансової поведінки - важливого елементу дорослого життя. Бути хорошими батьками означає розмовляти з дітьми й про гроші також. Фінансову грамотність треба формувати в дитині змалку, в будь-якому віці.. Зверніть увагу на цю добірку книг про гроші, бізнес, життєві уроки, економіку та мрії. Використовуйте їх як путівник складним світом фінансів!
Тут знайдеться ВСЕ для того, аби ваша дитина змогла навчитися фінансової обізнаності, почати робити власні свідомі кроки до фінансової свободи та незалежності.

Посмотреть полностью »

Осіння аплікація з листя "Сова"

2020-11-12

Всі дорослі і діти люблять гуляти по осінньому парку, але хто б міг подумати, що з листя, яке просто лежить на землі, можна зробити чудову аплікацію! Зібравши трохи жовтого листя, ми вирішили змайструвати милу Совушку.

Посмотреть полностью »

Книжки-білінгви для дітей! (двомовні)

2020-11-11

Книжки, які ми пропонуємо зацікавлять і матусь з немовлятами і батьків з дошкільнятами!
Ми підібрали креативні, двомовні книжки-білінгви для батьків, які турбуються про майбутнє своїх дітей!
Діти зможуть почути з книжок цікаві історії, побувати у гарбузовій відпустці, навчитися рахувати англійською!

Посмотреть полностью »

Гарбуз на Геловін! Проста аплікація з паперу

2020-10-09

Наближається свято Геловін, але ж не у кожного є город, який заповнений гарбузами або просто немає часу вирізати з неї ліхтар Джека. Не біда, адже відмінну декорацію до цього дня можна зробити і з паперу!

Посмотреть полностью »

Містичний Геловін!

2020-10-09

Дуже скоро на нас очікує свято Геловіна! Така подія не може обійтись без страшилок, вампірів, привидів та зомбі, розповідання моторошних оповідок, перегляду фільмів жахів тощо. Свято відзначається відчайдушними костюмованими вечірками, випрошуванням дітьми цукерок і гарбузовими ліхтарями страхітливого вигляду. А для тих, хто обожнює містичні історії особливо захочеться щось почитати в цей таємничий вечір.
Тож ми пропонуємо гарну добірку книжок до свята Halloween! Впевнені, що ця чудова добірка світових бестселерів відомих авторів, книг для дітей різного віку, прийдуться вам до смаку!

Посмотреть полностью »

Логопедія для дітей

2020-09-24

Ваша дитина гарно вимовляє всі букви і звуки - чудово! А якщо ні, то зверніть увагу на цю корисну добірку логопедичних матеріалів, яку ми дбайливо підібрали для вас. Ефективні логопедичні вправи допоможуть усунути проблеми з вимовою різної складності. Усі завдання мають навчально-розважальний характер, орієнтовані на подолання мовних труднощів, автоматизацію звуковимови, розвиток зв'язного мовлення, виявлення та виправлення порушень, корекцію мовленнєвих вад дітей.
Повноцінний мовленнєвий розвиток - це основа майбутнього успішного навчання дитини!

Посмотреть полностью »