Блог

ЗD аплікація з паперу "Сонечко"

2020-07-08

На вулиці літо - саме час для яскравих, веселих, літніх поробок. Пропонуємо вашим малятам разом з нами змайструвати паперову аплікацію "Сонечко"!

Посмотреть полностью »

Про природу для дітей

2020-07-08

Природа нашої планети різнобарвна, різноманітна і дуже красива, але їй загрожує небезпека. Небезпека забруднення і знищення. А це наш спадок, який ми можемо зберегти для наших нащадків. Кожен може допомогти врятувати нашу Планету і навчити цьому своїх дітей.
Пропонуємо чудову добірку, яка допоможе дітям стати дослідниками природи, відкрити для себе щось нове, пройти загадкові квести, провести експерименти та отримати відповіді на хитромудрі питання. Хлопчики і дівчата знайдуть для себе цікаві завдання, навчаться берегти свою планету, та стануть справжніми еко - героями.

Посмотреть полностью »

Рухлива іграшка - поробка з паперу "Кораблик"

2020-06-19

Пам'ятаєте, скільки радощів було в дитинстві, коли ви навчилися складати з аркуша паперовий кораблик?
Є багато інших, не менш цікавих ідей. Сьогодні ми покажемо вам одну з них!

Посмотреть полностью »

Все про тіло людини для вашої дитини!

2020-06-19

В певному віці дитина починає цікавитися своїм тілом, його будовою, процесами, які в ньому відбуваються, функціонуванням окремих його частин і системи в цілому. Ми підготували добірку книг про тіло та здоров'я людини, для кращого розвитку та ефективнішого виховання дітей!

Посмотреть полностью »

Літня аплікація з пластиліну «Равлик»

2020-06-12

Дітки дошкільного та молодшого шкільного віку, і навіть дорослі люблять майструвати різні поробки своїми руками, наприклад, аплікації з пластиліну на папері або картоні. Робота з пластиліном розвиває посидючість, уважність, фантазію, і дрібну моторику.

Посмотреть полностью »

Перше самостійне читання для дітей!

2020-06-11

Як приємно чути, коли дитина гарно читає, правильно вимовляє слова, та розуміє прочитане. Для досягнення гарних результатів пропонуємо ретельно підібрану добірку книг. З такими книгами ваша дитина вас приємно здивує!

Посмотреть полностью »

Відверта розмова з дитиною про «Це»

2020-05-14

Настає час, коли діти задають такі питання: "Як я з'явився?", "А як у мамин животик попав мій маленький братик?", "Чому ми з сестричкою не однакові?" та ще багато інших питань. Ми пропонуємо актуальну добірку книг та енциклопедій, які допоможуть знайти відповіді!

Посмотреть полностью »

Листівка до Дня Матері своїми руками!

2020-05-07

День Матері - один з найприємніших свят для жінок, у яких є дитина. Що може бути приємніше слів любові і подаруночка від свого малюка? Яскрава листівка з букетом тюльпанів чудово підійде до цієї нагоди!

Посмотреть полностью »