Книги издательства kancpartner.com.ua

Коригуюча ручка «Axent»  (8мл.) Коригуюча ручка «Axent» (8мл.) 24,90 грн.

Ручка - коректор «Axent» призначена для невеликих виправлень. Кульковий механізм маскує навіть найменші ділянки. Ручка зручна і економічна, дозволяє з мінімальними витратами рідини швидко і точно замінити як одну букву, так і цілий рядок. Корпус виконаний з еластичного тонкостінного пластику, об"єм 8 мл., металевий наконечн...

Коригуюча рідина «Axent» з пензликом (20 мл.) Коригуюча рідина «Axent» з пензликом (20 мл.) 24,90 грн.

Коригуюча рідина «Axent» з пензликом — має однорідну консистенцію, легко та рівномірно наноситься, швидко сохне. Об"єм 20 мл. Рідина дозволяє швидко і зручно корегувати друкований і рукописний текст, ідеально підходить для корегування великих ділянок тексту. Високоякісні білі пігменти не жовтіють і не сіріють навіть з часо...

Клей ПВА «Centrum», супер ковпачок (60 мл) Клей ПВА «Centrum», супер ковпачок (60 мл) 13,90 грн.

Клей ПВА «Centrum», супер ковпачок, 60 мл. Призначений для склеювання паперу, картону, тканини. Ковпачок-дозатор регулює подачу клею та запобігає його висиханню, дозволяє наносити клей краплями або тонкою лінією. Не токсичний, змивається водою....

Набiр кольорових олiвців «Color Peps» «Maped» (6штук) Набiр кольорових олiвців «Color Peps» «Maped» (6штук) 39,90 грн.

...

Фарба акварель «Гамма» «Класичні» без пензлика (10 кольорів) Фарба акварель «Гамма» «Класичні» без пензлика (10 кольорів) 39,90 грн.

Фарби акварельні «Гамма» «Класичні», 10 кольорів, без пензлика. У фарби насичені кольори, вони швидко сохнуть, легко змиваються з рук. Упаковані в пластикову упаковку з прозорою кришкою. Акварель призначена для дитячої творчості та різних живописних робіт....

Фарба акварель «Гамма» «Класичні» без пензлика (12 кольорів) Фарба акварель «Гамма» «Класичні» без пензлика (12 кольорів) 49,90 грн.

Фарби акварельні «Гамма» «Класичні», 12 кольорів, без пензлика. У фарби насичені кольори, вони швидко сохнуть, легко змиваються з рук. Упаковані в пластикову упаковку з прозорою кришкою. Акварель призначена для дитячої творчості та різних живописних робіт....

Зошит «Brisk» «Дитяча прогулянка» (лінійка, 12 аркушів) Зошит «Brisk» «Дитяча прогулянка» (лінійка, 12 аркушів) 4,90 грн.

Зошит «Brisk» «Дитяча прогулянка», лінійка, 12 аркушів. Внутрішні аркуші зошита виготовлені з білого офсетного паперу. Малюнок на обкладинці в асортименті.

Зошит «Brisk» «Ніжність» (лінійка, 12 аркушів) Зошит «Brisk» «Ніжність» (лінійка, 12 аркушів) 4,90 грн.

Зошит «Brisk» «Ніжність», лінійка, 12 аркушів. Внутрішні аркуші зошита виготовлені з білого офсетного паперу. Малюнок на обкладинці в асортименті.

Зошит «Brisk» «Маленька родина» (клітинка, 12 аркушів) Зошит «Brisk» «Маленька родина» (клітинка, 12 аркушів) 4,90 грн.

Зошит «Brisk» «Маленька родина», клітинка, 12 аркушів. Внутрішні аркуші зошита виготовлені з білого офсетного паперу. Малюнок на обкладинці в асортименті.

Зошит «Brisk» «Кумедна компанія» (лінійка, 18 аркушів) Зошит «Brisk» «Кумедна компанія» (лінійка, 18 аркушів) 6,50 грн.

Зошит «Brisk» «Кумедна компанія», лінійка, 18 аркушів. Внутрішні аркуші зошита виготовлені з білого офсетного паперу. Малюнок на обкладинці в асортименті.

Зошит «Brisk» «Монстрики Бобо і Бубу» (лінійка, 18 аркушів) Зошит «Brisk» «Монстрики Бобо і Бубу» (лінійка, 18 аркушів) 6,50 грн.

Зошит «Brisk» «Монстрики Бобо і Бубу», лінійка, 18 аркушів. Внутрішні аркуші зошита виготовлені з білого офсетного паперу. Малюнок на обкладинці в асортименті.

Зошит «Brisk» «Маленька родина» (клітинка, 24 аркуша) Зошит «Brisk» «Маленька родина» (клітинка, 24 аркуша) 7,50 грн.

Зошит «Brisk» «Маленька родина», клітинка, 24 аркуша. Внутрішні аркуші зошита виготовлені з білого офсетного паперу. Малюнок на обкладинці в асортименті.

Зошит «Brisk» «Бірюзова» (лінійка, 24 аркуша) Зошит «Brisk» «Бірюзова» (лінійка, 24 аркуша) 6,50 грн.

Зошит «Brisk» «Бірюзова», лінійка, 24 аркуша. Внутрішні аркуші зошита виготовлені з білого офсетного паперу. Малюнок на обкладинці в асортименті.

Зошит «Brisk» «Візеруно» (лінійка, 24 аркуша) Зошит «Brisk» «Візеруно» (лінійка, 24 аркуша) 7,50 грн.

Зошит «Brisk» «Візерунок», лінійка, 24 аркуша. Внутрішні аркуші зошита виготовлені з білого офсетного паперу. Малюнок на обкладинці в асортименті.

Зошит «Brisk» «Комахи» (клітинка, 36 аркушів) Зошит «Brisk» «Комахи» (клітинка, 36 аркушів) 9,90 грн.

Зошит «Brisk» «Комахи», клітинка, 36 аркушів. Внутрішні аркуші зошита виготовлені з білого офсетного паперу. Малюнок на обкладинці в асортименті.

Зошит «Brisk» «Квіткова краса» (клітинка, 36 аркушів) Зошит «Brisk» «Квіткова краса» (клітинка, 36 аркушів) 9,90 грн.

Зошит «Brisk» «Квіткова краса», клітинка, 36 аркушів. Внутрішні аркуші зошита виготовлені з білого офсетного паперу. Малюнок на обкладинці в асортименті.

Зошит ТМ «Тетрада» «Дата» (клітинка, 24 аркуша) Зошит ТМ «Тетрада» «Дата» (клітинка, 24 аркуша) 6,90 грн.

Зошит ТМ «Тетрада» «Дата», клітинка, 24 аркуша.

Фарби акварельні без пензля «Захоплення» «Гамма-Н» (10 кольорів) Фарби акварельні без пензля «Захоплення» «Гамма-Н» (10 кольорів) 36,90 грн.

Фарби акварельні, медові, без пензля «Захоплення» «Гамма-Н», в наборі 10 кольорів. Акварель медова серії «Захоплення» призначена для творчості дітей молодшого і середнього шкільного віку. Запакована в практичний пластиковий футляр з білим дном та прозорою кришкою. Фарба має чисті прозорі кольори, легко розчиняється водою та наби...

Фарби акварельні перламутрові «Творчість», без пензля  (6 кольорів) Фарби акварельні перламутрові «Творчість», без пензля (6 кольорів) 34,90 грн.

Фарби акварельні перламутрові «Творчість», без пензля, в наборі 6 кольорів. Акварель перламутрова «Творчість» призначена для творчості дітей молодшого і середнього шкільного віку. Запакована в практичний пластиковий футляр. Набір фарб перламутрових відтінків - це яскрава палітра з 6 переливчастих кольорів. Різноманітна гама від...

Пензлик художній, круглий №4 «Білка» Пензлик художній, круглий №4 «Білка» 6,90 грн.

Пензлик художній, круглий, «білка» №4, для малювання фарбами.

Пензлик для малювання «поні» №5 Пензлик для малювання «поні» №5 10,50 грн.

Пензлик художній, круглий, «поні» №5, для малювання фарбами.